Dnes je štvrtok, 03.december 2020, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šesť kúskov, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej bacuľky!

december 02, 2019 - 08:00
Pre moletnejšie ženy sú zaručenou zoštíhľujúcou fintou topánky na vyššom opätku. Ak máte plnšie lýtka, určite stavte na širší opätok. No ako je to s oblečením?

Topánky v totožnom odtieni ako nohavice

Takáto rovnakosť vie urobiť s postavou divy. Prezraďme si aj dôvod. Predĺži vám totiž nohy a opticky vás zoštíhli.  

Tmavé džínsy

Pri nohaviciach ešte chvíľu zostaneme. Ak máte nejaké to kilecko navyše, tmavé džínsy by mali byť doslova must-have vášho šatníka. Zoštíhlia vám stehná a správny strih dokonca pekne vyformuje zadné partie.

Moderný šál

Zima je tu, takže hrejivý šál je niečo, čo v chladnejšom počasí nepochybne oceníte. A to samozrejme aj z estetickej stránky. Opticky vám predĺži trup, navyše je v móde už roky veľmi trendy záležitosťou.

Voľnejší Top

Každá moletka by mala poznať jednoduché pravidlo. Pokiaľ siahnete po voľnejšom tope, oblečte si k nemu užšie nohavice. V opačnom prípade si pridáte pekných pár kilogramov navyše. A to je predsa to, čomu sa chcete vyhnúť.

Oblečenie s vertikálnymi pásikmi

Či už je reč o saku, svetríku alebo zmienených topoch, ženy s plnšími tvarmi by mali uprednostniť oblečenie s vertikálnymi pásikmi, pretože ich na prvý pohľad zoštíhli. Navyše, ak chcete zakryť pás, posaďte si opadok nižšie na boky.

Šaty so zavinovacím efektom

Ani v chladnom počasí netreba dať šatám nekompromisné zbohom. Práve naopak. Tie so zavinovacím efektom vám výborne poslúžia aj počas zimy. Skúste upriamiť pozornosť vášho okolia z nedostatkov na prednosti. Akonáhle siahnete po šatách s výraznejším výstrihom, necháte vyniknúť vášmu peknému dekoltu. 

- - Inzercia - -