Dnes je streda, 02.december 2020, meniny má: Bibiána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tri kúsky, ktoré podľa mužov nemajú v našich šatníkoch čo hľadať!

december 03, 2019 - 09:45
Na móde je krásna a zaujímavá jej rôznorodosť. Podľa mnohých sa dokonca neriadi žiadnymi pravidlami a dáva priestor kreativite, novým nápadom i snahe nechať vyniknúť určité povahové črty ľudí.

Podaktorí muži ale až takí zhovievaví nie sú. Minimálne tieto tri kúsky by z dámskych šatníkov okamžite vyhodili.

Pončo

Ťažko povedať, prečo pončo leží mužom v žalúdku. Veď ak ho dokážete skombinovať s inými kúskami odevov, môže vyzerať skvele! Tak či onak, pončo nepatrí k obľúbeným kúskom, ktoré by na nás chlapi kvitovali. Vo vyjadreniach zašli aj ďalej. Údajne je to jeden z najhorších módnych trendov a niet lepšieho spôsobu, ako môže dať žena najavo svoju asexualitu. Pri pohľade na nasledujúcu fotografiu si však dovolíme tvrdiť opak.

Široké nohavice a nohavice s pudlom

Väčšina mužov netají, že týmto typom nohavíc by najradšej dali nekompromisnú stopku. Ideálne ich dokonca odstránili zo zemského povrchu. Podľa nich totiž zbytočne deformujú ženskú postavu. Odborníci pritom tvrdia, že i dané typy nohavíc môžu pôsobiť sexi, pokiaľ k nim zvolíte vhodný top. Na takej Dare Rolins predsa vyzerajú vždy výborne.  

Obrovské vypchávky

Pánom príliš nevoňajú ani masívne vypchávky, ktorých zámerom je vystužiť plecia. Muži tvrdia, že vypchávky by mali slúžiť iba ako súčasť  športových kúskov. Kto vie, ako by sa voči týmto vyjadreniam ohradila speváčka Fergie, ktorá, ako je známe, ich miluje. 

- - Inzercia - -