Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dnes sa lúčime s našou Katkou. Nikdy nezabudneme ...

december 06, 2019 - 15:10
Katka Harangozová bola súčasťou našej redakcie a agentúry Promotion dlhých osemnásť rokov. Kreatívna, večne usmiata a predovšetkým pracovitá kolegyňa nás, žiaľ, pred niekoľkými dňami navždy opustila.
Foto: 

Tá správa prišla ako blesk z jasného neba. Zasiahla nielen Katkinu najbližšiu rodinu, ale i množstvo jej kolegov. Katkine aktivity boli natoľko rôznorodé, že vo viacerých projektoch teraz ich realizátori iba nechápavo krútia hlavami a rozmýšľajú (aj) nad tým, ako ju vlastne nahradiť. 

Pre naše vydavateľstvo bola Katka Harangozová dlhoročnou súčasťou najužšieho kolektívu, ktorý pripravoval veľké podujatia, akými sú: Deň kroja, Slovenka roka, Bratislavské módne dni a ďalšie. 

Bez jej tvorivého vplyvu by tieto akcie neboli určite také úspešné. Veď Katka do nich okrem svojho emotívneho vkladu vložila i celé srdce, skúsenosti z vlastného profesionálneho, tanečného života a akademickej praxe vo funkcii asistentky réžie. 

Skonala v predvečer finále súťaže Česko Slovensko má talent, ktorej bola neodmysliteľnou súčasťou. Jej stratu pocítime aj počas príprav očakávaných projektov, ktorými v minulosti žila a dala im svojskú pečať.

Katka, ĎAKUJEME a odpočívaj v pokoji :-(

- - Inzercia - -