Dnes je utorok, 04.október 2022, meniny má: František
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

TOP tipy na vianočné darčeky. Poradíme vám s ich výberom!

december 08, 2019 - 10:00
Nemáte ešte darčeky pre svojich najbližších? Týždenník Slovenka pre vás vybral niekoľko inšpirácií, ktoré potešia nielen deti, ale i dospelých. Od knižiek až po šperky – najdôležitejšie však je vybrať darček s láskou. Ten vždy poteší najviac. Krásne Vianoce!
Foto: 

Darčeky, ktoré potešia:

Knižky pre malých aj veľkých od slovenského vydavateľstva IKAR

Nové ilustrované vydanie poviedok z luxusnej knižnice od Agathy Christie  Slečna Marplová a záhady od vydavateľstva IKAR.

viac info na www.ikar.sk

Potešenie pre deti

TOYETO je slovenská sieť desiatich výberových hračkárstiev, kde deti aj rodičia nájdu to najlepšie zo sveta hračiek. Hračkárstva sú zamerané na hračky, ktoré rozvíjajú kreativitu, fantáziu a motorické zručnosti. TOYETO kladie dôraz na ekologické a udržateľné materiály.

Viac info na e-shope www.toyeto.sk

ALOve

Krásne šperky ako dôkaz lásky. Vyberte si z kolekcie Bonbons prsteň z ružového 14-karátového zlata s citrínom alebo s rhoditom. Pre milovníkov žltého zlata odporúčame náhrdelník ALOve zdobený diamantmi a granátmi, náušnice s granátmi, ku ktorým sa skvelo hodí náramok zdobený diamantmi a granátmi.

viac info na www.alove.sk

EkoPoháre

Znovupoužiteľné poháre vyrobené z recyklovateľného plastu. Výhodou pohárov je ich viacnásobné použitie, zálohovanie, znižovanie množstva odpadov a ochrana životného prostredia. Vyrábajú sa s originálnou potlačou šitou na mieru na každú príležitosť pre jednotlivcov aj na veľké spoločenské akcie.

Viac info na www.ekopohare.sk

Sladké potešenie

Adventný kalendár a čokoládové figúrky Milka už neodmysliteľne patria k Vianociam. Chuť tej najjemnejšej čokolády z alpského mlieka nesmie chýbať na žiadnom stole. 

viac info nájdete na www.milka.sk

Eliška Jedináková

Handmade Eliška navrhuje a šije vrecká z prateľného papiera.  Materiál je hladký, príjemný na dotyk a pripomína kožu. 

Viac info na www.handmadeeliska.sk.

Eko vrecko

Vrecko z kukurice Beniki  je plnohodnotnou náhradou plastových vreciek. Slúži na nákup potravín – ovocia, zeleniny a pečiva a unesie aj 1,5 kg nákup. Kukuričné eko vrecká sú vhodný pomocník pre celú rodinu. 

viac info na na www.beniki.sk

Brošňa

Brošňa od slovenskej šperkárky Petry Toth z kolekcie Kvety Telgártu je jedinečným darčekom pre každú ženu, ktorá miluje originalitu. 

Viac info na www.petratoth.sk

Pomocníci do domácnosti

Luxusný, výkonný a tichý smoothie mixér PRESIDENT a kanvica s vyluhovacím sitkom od spoločnosti TESCOMA.

viac info na www.tescoma.sk

Zelená lagúna

Hľadáte originálny vianočný darček? Doprajte svojim blízkym zážitok! Nakupujte darčekové poukazy z pohodlia domova na našom e-shope: www.shop.zelenalaguna.sk

Foto: Ramon Leško

Za poskytnutie priestoru na fotenie ďakujeme OC EUROVEA

 

 

- - Inzercia - -