Dnes je štvrtok, 06.máj 2021, meniny má: Hermína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zdravá voda v Thermal Parku Vrbov

december 07, 2019 - 17:00
Nie je nič príjemnejšie, ako kúpanie v horúcej geotermálnej vode, počas studených zimných dní a prijímanie jej zdraviu prospešných minerálov.
Foto: 

Dobrým tipom pre takýto druh odpočinku je návšteva Thermal Parku Vrbov. Stredisko ponúka špeciálne akcie na predaj darčekových poukazov. Za 5 nakúpených vstupov dostanete jeden grátis. Za 10 budete mať zdarma až dve navyše. Do Vrbova sa určite oplatí ísť počas Vianoc. Na návštevníkov bude čakať kultúrny program v podobe ľudovej hudby, ktorá bude vyhrávať priamo pri bazénoch.  Zdravá mineralizovaná voda v thermal parku vyviera z hĺbky 2000 metrov a v bazénoch sa udržiava pri teplote 26°C až 38°C. Pre ľudské telo znamená príval zdravia, zdroj nových síl a celkovú regeneráciu organizmu.

Stredisko je vybavené tryskami a prúdmi tečúcej vody, ktorá vymasíruje rôzne časti tela. Až by niekto potreboval pomoc odborníka, prospieť mu môže thajská masáž s rôznymi druhmi masáží. Počas zimy ponúka Thermal Park Vrbov 5 bazénov s rôznou teplotou vody. Nachádza blízko mesta Poprad, neďaleko diaľnice D1. www.termalnekupalisko.com.

- - Inzercia - -