Dnes je nedeľa, 27.september 2020, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vymakaj si postavičku s novoročnou výzvou Fitshaker

január 08, 2020 - 15:40
Si jednou z tých, ktorá sa po vianočných dobrôtkach postavila na váhu a s hrôzou zistila, že ručička na sa posunula smerom nahor? Nič a nedeje, nehádž flintu do žita. My ti pomôžeme premeniť ťa na ženu snov, za ktorou sa otočí nejedn pohľad na ulici... Pusti do svojej obývačky tých najpovolanejších trénerov – Janyho Landla, Dianu Hô Chí či Olinku Bartalskú a užívaj si najbližších 50 dní nezabudnuteľné chvíle s nimi.

Je tu NOVOROČNÁ VÝZVAfitshaker.

Vieš čo stratíš? Strach, hanbu, hrôzostrašný pohľad na seba a to najpodstatnejšie - nadbytočné kilogramy.

Získaš nielen úsmev na tvári, energiu do života, ale aj kondičku, motiváciu, nové priateľstvá, nový pohľad nielen na seba v zrkadle ;)

Začíname už dnes! Poď do toho snami, nečakaj na zajtra...! Neexistuje najlepší čas na začiatok. Najdôležitejšie je začať TERAZ a VYDRŽAŤ.

Chudneme s rozumom,  s premakaným plánom, raz a navždy. Nech ťa trápi čokoľvek, sme tu pre teba. Pomôžeme, poradíme, povzbudíme, naladíme... navyše zaobstaraj si náš Fitness diár 2020 a zapoj sa do súťaže o jednu zo skvelých výhier. Všetky informácie nájdeš na www.sexypostava.sk

Máš posledné minúty na to, aby si nič nezmeškala. Posledná možnosť prihlásiť sa je dnes do 16:00. Ak by si predsa len chcela začať od zajtra/od ľubovoľného dňa, nezúfaj, do výzvy sa môžeš zapojiť kedykoľvek i počas jej trvania. Ale nečakaj na zázrak; bez makačky a odhodlania „ja to dám“-nepríde.

Stále si sa nerozhodla? Prezradíme ti, ako budeme postupovať.

Ku hlavnej ingrediencii – každodenné cvičenie v trvaní do 30 minút pridáme videá o stravovaní s výživovým poradcom Matúšom Špirkom a nesmie chýbať pravidelná dávka motivácie a podpory. Keď už naozaj si budeš myslieť, že nevládzeš, my ťa presvedčíme o opaku.

Nie je dôležité len makať, ale aj správne sa stravovať a dopriať si zaslúžený relax. Meditácia sebaprijatia, pri ktorej nastavíš svoju myseľ pozitívne a poďakuješ za všetko čo máš...aj toto ťa naučíme. ;)

Ako BONUSMatúš Špirko pripravil jedálniček na mieru. Maj recepty, ktoré sú nielen mega zdravé, ale i chutné vždy po ruke. Ich dávku obdržíš od nás každý týždeň.

Tak čo, vidíme sa v Novoročnej výzve? Poď do toho s nami a zaregistruj sa cez: https://fitshaker.sk/vyzva/registracia-do-novorocnej-vyzvy-2020/

- - Inzercia - -