Dnes je nedeľa, 24.január 2021, meniny má: Timotej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2020 | Veľká fotogaléria prichádzajúcich hostí!

január 11, 2020 - 19:43
Oficiálnemu začiatku dobročinného Plesu v opere zakaždým predchádza príchod pozvaných hostí po červenom koberci. Pozrite si s nami veľkú galériu významných osobností, ktoré tento rok prijali pozvanie na jednu z najhonosnejších udalostí roka.
Foto: 
ples v opere

Ples v opere 2020 - Červený koberec

Dobročinný Ples v opere práve dnes večer otvára už po dvadsiaty raz plesovú sezónu na Slovensku. Celý večer bude aj počas nadchádzajúceho jubilejného ročníka sprevádzať myšlienka dobročinnosti a spolupatričnosti.

ples-v-opere-2020_206.jpg

Ples v opere 2020
Foto: 
Ramon Leško

ples-v-opere-2020_140.jpg

Ples v opere 2020
Foto: 
Ramon Leško

Elegantné a nádherné dámy, šarmantní páni. Až tristo párov zo spoločenského a kultúrneho života prijalo pozvanie na dobročinný Ples v opere, ktorý každý rok otvára plesovú sezónu na Slovensku. Do historickej budovy Slovenského národného divadla si to namierili i tieto známe mená.

ples-v-opere-2020_283.jpg

Ples v opere 2020
Foto: 
Ramon Leško

juraj-curny-s-partnerkou-.jpg

Ples v opere 2020 - Juraj Čurný s partnerkou
Foto: 
ples v opere

Historická budova Slovenského národného divadla sa každoročne na jednu noc v roku premení na tanečný parket pre 300 párov vzácnych hostí dobročinného Plesu v opere. Pod jednou strechou sa v jeden večer v roku stretnú významné osobnosti z oblasti vedy, spoločenského aj hospodárskeho života, medicíny, vzdelávania aj športu. Každý rok sa medzi hosťami objavia aj debutanti, ktorí na dobročinnom Plese v opere zažívajú svoju premiéru. Výnimkou nebude ani jubilejný ročník tohto výnimočného dobročinného podujatia. Po červenom koberci už kráčajú prví hostia, medzi nimi aj tí, ktorí na 20. ročníku dobročinného Plesu v opere zažijú svoju premiéru. Svojou účasťou podporia charitatívny rozmer tohto podujatia úspešní slovenskí športovci, umelci, podnikatelia, či zástupcovia tretieho sektora. Medzi hostí dobročinného Plesu v opere sa v tomto roku zaradí absolútna Slovenka roka Andrea Gontkovičová či výkonná riaditeľka Nadácie Pontis Martina Kolesárová, ďalej hokejové hviezdy Marián Gáborík a Marián Hossa, bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Navara Cibulková, krasokorčuliarka Oľga Beständigová či futbalista Ján Ďurica. Svoju premiéru na pozícii hosťa zažije aj redaktorka TV Markíza Andrea Šprochová, režisér Peter Bebjak, riaditeľ Horskej záchrannej služby Jozef Janiga.

ples-v-opere-2020_195.jpg

Ples v opere 2020
Foto: 
Ramon Leško

ples-v-opere-2020_263.jpg

Ples v opere 2020
Foto: 
Ramon LeškoPoslaním jednej z najväčších dobročinných udalostí je prostredníctvom finančného výťažku rozšíriť program inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením a prispieť tak zlepšeniu situácie aj v materských školách, ktoré sú prirodzeným priestorom, kde sa deti so zdravotným znevýhodnením môžu začleniť do kolektívu svojich zdravých rovesníkov. Svoj dobročinný zámer naplní v spolupráci s hostiteľom Plesu v opere, spoločnosťou Orange Slovensko a s mimovládnou neziskovou organizáciou Nadácia pre deti Slovenka práve vďaka štedrosti vzácnych hostí.

- - Inzercia - -