Dnes je pondelok, 26.október 2020, meniny má: Demeter
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Starajte sa o svoje kĺby, neskôr vám to oplatia

január 13, 2020 - 18:00
Vedeli ste, že o pohybový aparát by sme sa mali starať celý život? Kým v mladšom veku nás kĺby veľmi netrápia, neskôr nám to môžu nepekne zrátať. Predstava bolesti a ťažkostí pri každom pohybe určite neznie nikomu z nás lákavo.

Doprajte preto svojmu pohybového aparátu kvalitnú výživu – doprajte im Hyalfit s vitamínom C. Tobolky obsahujú čistý kryštalický kolagén, prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a puzdier, väzivových tkanív, kostí, kože či nechtov. S pribúdajúcim vekom množstvo kolagénu v tele klesá, čo sa prejavuje najskôr na kvalite pokožky, po čase aj na pohybovom aparáte. Ak sa situácia nerieši včas, môže dôjsť k poškodeniu chrupaviek a kĺbov. Bolestivosť bráni v pohybe a výrazne tak znižuje kvalitu života. Hyalfit pomáha podobným problémom predchádzať. V zložení sa tiež nachádza aj kyselina hyalurónová a chondroitín – dôležité súčasti kĺbovej tekutiny a chrupavky. 

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, boswellia serrata pomáha udržiavať zdravé kĺby, kosti a svaly. Hyalfit s vitamínom C je preto vhodný pre všetkých, ktorí si chcú udržať pohybový aparát fit, odporúča sa však aj pre športovcov, fyzicky ťažko pracujúcich, ale aj tých, ktorí majú pohybu nedostatok, prípadne preťažujú len určité partie. Ak si zakúpite Hyalfit DUO, nájdete v ňom darček - Hyalfit gél na upokojenie a masáž bolestivých svalov, väzív a kĺbov pre dlhotrvajúcu úľavu. Viac na www.dacomslovakia.sk alebo v lekárňach.

 

Súťažná úloha:

"Vymenujte aspoň jeden dôvod, prečo mať doma produkt Hyalfit duo

Odpovede nám píšte na našu Facebookovú stránku. Výhercu balíčka vyhodnotíme 26.1.2020   :-) "

- - Inzercia - -