Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Na žene je najkrajšia jej ženskosť!

január 15, 2020 - 14:00
Každá chceme byť krásna. Zaujať svoje okolie, a to nielen dobrými vlastnosťami, ale aj vzhľadom. Preto sa snažíme udržať v kondícii myseľ, telo a v neposlednom rade pleť. Trend Scandi beauty je niečím, čo nám v našej ženskosti nahráva do karát.
Foto: 

Trend Scandi beauty sa zo severských štátov šíri do zvyšku Európy. Razí teóriu, že menej je viac - napríklad aj v spotrebe kozmetiky. Nie je potrebné mať doma veľa kozmetiky, stavte na tú efektívnu. Trend Scandi beauty podporí každú ženu, ktorá sa rozhodla byť prirodzene krásnou, prirodzene ženskou a zodpovedne sa o seba starajúcou.

Scandi beauty a ženskosť

Posilnenie postavenia žien je dnes vnímané najmä ako potreba emancipácie, potreba dokazovania, že ženy majú mať v spoločnosti, v rodinách, profesiách atď. rovnaké postavenie, ako muži. My v Oriflame ale vnímame potrebu posilnenia ženy aj v oblasti jej ženskosti a práve aj preto Oriflame vytvoril novú parfumovú vodu Infinita. Infinita je jemná, krehká a hrdá - práve taká, aká je žena. Infinita je oslavou esencie modernej ženskosti. V parfumovej vode nájdete tóny jazmínu veľkokvetého, ktorý sa už viac ako 300 rokov pestuje na juhu Francúzska v mestečku Grasse, mandarínky a kašmírového dreva.

Parfumová voda Infinita, 50 ml, 29,90 eur.

Scandi beauty a efektivita

Koľko máte kozmetických prípravkov vo svojej kúpeľni? Trend Scandi beauty razí filozofiu minimalizmu aj v kúpeľni - síce menej produktov, ale za to efektívnych. Rad NovAge z dielne Oriflame je vysokokvalitný rad pleťovej kozmetiky vyvíjaný vedcami, ktorých Oriflame zamestnáva vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Azda by ste nenašli väčších odborníkov na rastliny a ich vlastnosti, ako práve v týchto dvoch centrách. Mnohí vedci Oriflame získali prestížne ocenenia, pravidelne publikujú v uznávaných vedeckých publikáciách a v neposlednom rade získali množstvo patentov na objavy, ku ktorým sa prepracovávali aj celé roky.

Pokrokový rad NovAge teraz prináša novinku pre hydratovanú a zdravo vyzerajúcu pleť. Nová hydratačná pleťová esencia NovAge má jemné luxusné zloženie s účinnou látkou Marine Prebiotic Active. Je určená na hydratáciu a zvláčnenie pleti, pomáha ju posilňovať a dodáva jej mladistvejší a zdravší vzhľad. Bonusom je, že redukuje tvorbu pórov, udržuje rovnováhu pleti, vyhladzuje a vypĺňa ju. Samozrejme, aj táto pleťová voda bola podrobená klinickým testovaniam, ktoré preukázali, že napomáha bunkovej obnove a redukuje veľkosť, počet a objem pórov.

Hydratačná pleťová voda NovAge, 150 ml, 12,90 eur.

Scandi beauty a zdravie

Severanky azda najlepšie vedia, že o pleť sa treba naozaj starať. Čelia rozličným poveternostným podmienkam a počasie ich dokáže naozaj potrápiť. Preto aj v oblasti dekoratívnej kozmetiky siahajú po takej, ktorá myslí nielen na ich krásu, ale dbá aj na ich zdravie.

Luxusný rad dekoratívnej kozmetiky Giordani Gold prichádza s dvoma skvelými novinkami - vynoveným rúžom na pery Giordani Gold Iconic Matte a zosvetľujúcim guľôčkovým púdrom.

Rúž na pery Giordani Gold Iconic Matte je po novom obohatený o hydratačné ingrediencie, výťažok z nezábudiek, taliansky jablkový olej a arganový olej, dokonalú a príjemnú matnosť zabezpečuje technológia Valour Matte. Luxusné rúže v 10 matných odtieňoch prinášajú perám hydratáciu, výživu a mladistvý vzhľad.

Zosvetľujúci guľôčkový púder Giordani Gold obsahuje omladzujúcu esenciu, kotrá pleti dodáva plnší a mladistvejší vzhľad, a tiež jemné minerály, ktoré pleť zosvetľujú a dodávajú jej perleťový lesk. Každá ručne tvarovaná guľôčka je navyše posilnená o kyselinu hyaluronovú, ktorá pomáha hydratovať a vypĺňať pokožku.

Rúž na pery Giordani Gold Iconic Matte, 3,8 g, 11,90 eur.
Zosvetľujúci guľôčkový púder Giordani Gold, 25 g, 19,90 eur.

 

Scandi beauty a príroda

Severská krása je charakteristická prírodou. Obklopuje sa ňou aj v rámci kozmetických produktov, pričom stavia na prírodu čistú, nepoškvrnenú. Rovnaký prístup k nej majú aj značky, ktoré kozmetiku vyrábajú - snažia sa ju udržať čistou a neporušenou. Vážia si ju.

Rovnako je to so švédskou prírodnou značkou Oriflame, ktorá sa o ochranu prírody zasadzuje už od svojho vzniku. Zároveň ju dokonale pozná a vie jej silné stránky použiť v prospech svojich zákazníčok. V prípade naladenia na romantické chvíle preto asi nikoho neprekvapí, že značka presne vedela, po čom má siahnuť. Limitovaný rad Sparkling Love, v ktorom nájdete mydlo a krém na ruky, vonia po cédrovom dreve, ružovom šampanskom a opojných ružiach. Zloženie je navyše hydratujúce a vyživujúce.

Mydlo Sparkling Love, 75 g, 1,90 eur.
Krém na ruky Sparkling Love, 75 ml, 4,50 eur.

- - Inzercia - -