Dnes je piatok, 18.jún 2021, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Denisa Čimo: Pyrit - môj talizman, ktorý ma vystihuje najlepšie!

január 28, 2020 - 15:30
Najväčší energetický štít spojený s tajomnými silami, ktoré sú prostredníctvom neho schopné dávať nám energiu. Taktiež prináša bohatstvo a je výnimočný tým, že vám splní vaše želania vysielané do vesmíru.
Foto: 

Nazývali ho ,,mačacie zlato". Ma silný očisťujúci účinok na telo a dušu, učí nás uvedomovať si a uplatňovať dobré myšlienky a negatívnych sa vyvarovať. Odstraňuje depresiu, strach a naše obavy vzniknuté myslením, napríklad ,,kto si čo o nás myslí", respektíve trápenie, že nám naše okolie nerozumie.

Srdce sa skôr zotaví

Obzvlášť podporuje ,,liečenie z nešťastnej lásky" a v citovom živote odstraňuje hlboké zúfalstvo.
Cez pyrit sa naučíme odplatiť ,,zlo dobrom a nenávisť láskou". Pomáha nám pri uplatňovaní veľkých podnikateľských zámerov, prebúdza v nás sebadôveru a uvedomenie si vlastnej ceny.

Z energetického a liečebného hľadiska sa vo viacerých knihách uvádza, že pyrit okysličuje krv, posilňuje obehový a respiračný systém, čím blahodarne pôsobí aj na pľúca, pri astme či bronchitíde.

Má vysoký obsah železa, ktorý podporuje súlad medzi svalstvom a kostrou. Vďaka tomu by mal zmierňovať bolesti pohybového aparátu nervového pôvodu. Pokúša sa nám eliminovať vyčerpanosť a účinne pôsobí proti bolestiam hlavy.Splnený sen

Nebolo dňa i noci, keď som nesnívala o niečom výnimočnom, čo naplní moje túžby. Niečo, pri čom by som mohla byť sama sebou, niečo, čo by urobilo aj moje deti šťastnými. Niečo, čo by rozžiarilo všetkých z vás, ktorí po niečom túžite, ale aj vás, ktorí ste spokojní a chcete sa obklopiť krásou a obdivom ostatných.

Uvidíte, že to funguje...

Nechajte sa unášať so mnou a vychutnávajte si tu krásu s My Miracles :-)

Autorka textu: Denisa Čimo

Viac informácií nájdete na www.mymiracles.eu 

- - Inzercia - -