Dnes je sobota, 19.september 2020, meniny má: Konštantín
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Elixír mladosti alebo Správny obchodník ženám vek nepripomína...

február 11, 2020 - 12:50
Farebné obrázky nám ponúkajú pleťové vody, masky či krémy na všetky druhy pleti a mnohé z nich radia, ktorý kozmetický prípravok je vhodný k nášmu veku. Nad tridsať, štyridsať, päťdesiat a tak ďalej. My ženy sme na vek nesmierne citlivé, tak prečo nám ho má kozmetický priemysel pripomínať? Vieme, koľko máme rokov. Nemusia nás tým bombardovať aj obchodníci. Ako keby nestačilo, že sa v katalógoch a v médiách musíme dívať na retušovanú krásu herečiek či modeliek.

Správny obchodník  dokáže podčiarknuť  krásu  žien bez ohľadu na to, koľkokrát sfúkla sviečky na torte.  Šikovný klenotník nás dokáže omladiť aj bez predraženej mastičky, ak pre nás vytvorí  správny šperk.

 

Čo by tak mohlo žene ubrať vek?

 

Napríklad hravé visiace náušnice ALO Moon Waterfall.  Achát  v ružovom zlate s vodopádom diamantov priam zvádza na flirt bez ohľadu na to, či máte dvadsať alebo päťdesiat. Navyše krásne zvýrazňuje šiju. Kto už by sa vám pozeral na nejakú mimickú vrásku, ak by vás zdobil tento skvost.

 

 

Vraj vek ženy poznáte podľa  jej rúk.

 

Túto nemiestnu poznámku by ste s noblesou prešli, ak by váš prštek zdobil prsteň ALO Heavenly  Rose. Kontrast čierno-bielych briliantov v ružovom zlate je taká precízna práca klenotníka, že sa rovná dokonalosti živého kvetu.  A ženy predsa kvety milujú.  

 

Krásu vidieť v očiach, pretože sú oknom do jej duše.

 

Prečo by ste sa nerozžiarili ešte viac retiazkou s nádherným príveskom ALO Heaven Beauty?  Pestrofarebné topásy s ametystmi  v troch jagavých odtieňoch  v objatí  dokonalých briliantov pristanú každej farbe očí. Či ich máte hnedé, modré, alebo zelené. 

Pri pohľade na nádheru, jas  a dokonalosť kvalitného šperku musíte ucítiť motýle v žalúdku bez ohľadu na to, či máte osemnásť alebo osemdesiat. A o to predsa ide.

 

 

Kto miluje, ostáva navždy mladý.

Katka je jedna z nás. Žena, ktorá zo všetkého najviac miluje svoju rodinu. Žije v slovenskom meste strednej veľkosti, každý deň chodí do práce, záhradu má viacej dekoratívnu ako úžitkovú, rada vymýšľa recepty, má rada módu a dizajn a občas si rada píše postrehy o svete, o ľuďoch a o vzťahoch. Pre vás píše seriál o šperkoch. O tých zážitkových aj o tých skutočných.

- - Inzercia - -