Dnes je piatok, 22.január 2021, meniny má: Zora
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Privítajme jar v našom šatníku

marec 02, 2020 - 08:00
Aj keď nás počasie ešte dokáže potrápiť, jar sa nezadržateľne blíži. Dnes vám prinášam pár sviežich jarných inšpirácií z mojej dielne.
Foto: 
Ksenia Zhukova

Už 31. mája budete mať možnosť v rámci Bratislavských módnych dní vidieť najnovšie kolekcie jar/leto našich šikovných slovenských návrhárov, no keďže prvý jarný deň sa už nezadržateľne blíži, pár jarno-letných kreácií som si pre vás pripravila už v predstihu.

K príjemnému počasiu neodmysliteľne patria ľahšie materiály, ako satén, či perfektne padnúca kostýmová látka, no i prechodnejšie, mierne hrubšie materiály, ako napríklad vlna, či flauš. Čo sa týka farieb na jar môžeme konečne siahnuť aj po niečom farebnejšom, pastelové tóny sú bez pochýb správnou voľbou. Jemná ružová, svetlo modrá či dokonca mentolová, oživia každý šatník.

20000101-3-min.jpg

Privítajme jar v našom šatníku
Foto: 
Ksenia Zhukova

Ako malú ochutnávku z mojej dielne na obdobie jar/leto 2020 vám prinášam malý módny foto editoriál, v hlavnej úlohe s  troma ľahko kombinovateľnými kúskami, ktoré by mali byt súčasťou každého šatníka – sako, prechodný kabát a štýlová bombera v ľahkých jarných farbách. Už len počkať na to pekné počasie.

Za krásne foto ďakujem Ksenii Zhukovej.

 

Prajem vám krásny týždeň,

- - Inzercia - -