Dnes je piatok, 23.október 2020, meniny má: Alojzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Na ústa rúška, do uší audioknihy! Supraphon ponúkne každý týždeň niekoľko audiokníh zdarma

marec 22, 2020 - 14:00
V dňoch karantén a obmedzenia pohybu obyvateľstva prichádza vydavateľstvo Supraphon so špeciálnou ponukou, ktorou chce pod heslom „Radosť z počúvania“ prispieť k optimistickejšej atmosfére v domácich karanténach.

Každý týždeň ponúkne na webe Supraphonline.cz na stiahnutie niekoľko audiokníh zdarma. Vybrané nahrávky patria do zlatého fondu Supraphonu a prinášajú v podaní tých najlepších hercov príbehy plné dobrodružstva, statočnosti, lásky a nádeje, ktorá nikdy neumiera…

V prvej kolekcii prinášajúcej zábavu a rozptýlenie pre celú rodinu poslucháči nájdu:

- Neodolateľný anglický humor v románe spisovateľa Jerome Klapku Jerome Tři muži ve člunu v kongeniálnom podaní Miroslava Horníčka.

- Legendárne dobrodružstvo Karla Maya Vinnetou, ktoré v skvelej audio dramatizácii majstrovsky rozohrali Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.

- Príbeh najslávnejšieho stroskotanca všetkých čias v románe Daniela Defoa Robinson Crusoe s vynikajúcim hereckým stvárnením Jiřího Adamíru, Jaroslava Kepku, Ladislava Peška a Martina Růžka.

- Pohádky Boženy Němcovej a Karla Jaromíra Erbena. Štvoralbum obsahuje perly pre najmenšie deti (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné rozprávky pre mladších školákov (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i veľkú dramatizáciu rozprávky O bílém hadu, ktorá má šancu zaujať i dospelých poslucháčov.

 

Nastav uši, stiahni zdarma a počúvaj štyri skvelé audioknihy:

► https://www.supraphonline.cz/special/radost-z-poslechu

 

Táto akcia platí až do odvolania

 

#RADOSTZPOSLECHU

www.supraphon.cz

www.supraphonline.cz

www.facebook.com/Supraphon

www.instagram.com/supraphon

 

- - Inzercia - -