Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Skúste to s kameňmi. Denisa Čimo vám poradí, ako preklenúť tieto ťažké časy

apríl 20, 2020 - 11:00
Máme jar, všetko prekrásne kvitne, máme čas na vnímanie prírody, pretože sme sa museli nečakane trochu zastaviť. Počúvajme trochu viac naše srdce...

Dnes vám predstavím zelenú farbu minerálov v šperkoch, ktorá je farba prírody, harmónie, kľudu, srdečnosti a je jednou z farieb srdečnej čakry, ktorá leží na hrudnej kosti vo výške srdca. Minerály zelenej farby majú liečivé ukľudňujúce účinky na celý organizmus a to predovšetkým na srdce a nervovú sústavu, pľúca a imunitný systém. Toto zelené srdiečko predstavuje nezvyčajnú zmes minerálov, a to kremeň, labradorit a apatit a preto aj tu vidíte aká je príroda úžasná.

APATIT - kameň radosti

Podporuje kreativitu, komunikáciu a sebavedomie, zabraňuje nerozhodnosti, odstraňuje nervozitu a strach. Má vlastne podporujúce vlastnosti, a to zvyšuje motiváciu, uľahčuje komunikáciu s ostatnými ľuďmi a tým potláča ľahostajnosť a nepriateľstvo a znižuje apatiu a podráždenosť. Zaujímavosťou je, že odstraňuje sklamanie a podporuje vášeň bez pomyslenia na vinu.

- proti depresii

LABRADORIT – ochranný kameň a kameň premeny

Je veľmi užitočný v období zmien, pretože odstráni všetky prekážky, ktoré nám bránia v túto zmenu. Očisťuje naše vedomie od myšlienok iných ľudí.

- obehový systém, znižuje tlak, pulz

KREMEŇ MLIEČNY – kameň rovnováhy                                                                                               Má podobné aj keď miernejšie účinky ako krištáľ. Očisťuje a harmonizuje dušu, dáva do rovnováhy činnosť všetkých orgánov a podporuje vyrovnanosť. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje, reguluje energiu a dokáže výborne odstraňovať bloky

ŠPERKY NA FOTKÁCH S POPISOM ZELENÝCH MINERÁLOV:

www.mymiracles.sk šperk č. 51 NOVÉ PREBUDENIE (Pyrit, prehnit, labradorit, záhneda, jadeit, achát, olivín, chromdiopsit)

JADEIT – minerál bohatstva a starostlivosti o rodinu

Dokážeme mať s ním radosť z jednoduchých vecí a byť tolerantný. Upokojuje myšlienky, ktoré nám bránia v sústredenosti. Podporuje zrodenie nových myšlienok.

- psychika, zápaly, utišuje, zbavuje bolesti, antidepresívny

OLIVÍN – minerál našej životnej cesty a čistič duchovna

Chráni nás pri pocitoch,  že sme na tomto svete sami a pri pocite straty zmyslu života. Prináša nám teplo, prežiari ním aj najchladnejšieho človeka. Motivuje nás k dosiahnutiu ďalšieho vývoja našeho života. Prečisťuje srdce, uvoľňuje ho od záťaže od lipnutí na ľuďoch a či minulosti čo nám neprináša nič dobré. Je pre ľudí z hviezd čo si na zemi ťažko zvykajú.

CHROMDIOPSID

Posilňuje logické a analitické myslenie, kreativitu a radosť zo života a pozitívny postoj k nemu. Upokojuje nás a harmonizuje.

www.mymiracles.sk šperk č. 16 HÁRMÓNIA SRDCA A ROZUMU (Pyrit, prehnit, jadeit, achát)

Zabudni na všetko negatívne, čo ťa v živote postretlo, povznes sa nad to...nech ťa to posilní...zvládneš všetko...a teš sa z každého prežitého dňa...
Nezáleží na tom, kto si o tebe čo myslí, závisť a žiarlivosť vždy boli a budú a preto sa zbav všetkého, čo ťa na tvojej ceste životom ruší...
Uprac si v ňom a ponechaj si len to, čo ti káže srdce a rozum. (myšlienky v šperku)
Šperk zložený z prevažne surového a opracovaného PREHNITU, z JADEITU, z ACHÁTU a samozrejme z PYRITU je celý zelenej farby, ktorá je upokojujúca na srdce či na nervovú sústavu.
Hovorí sa, že sa obliekame do farby, podľa toho, ako sa cítime...platí to aj pre šperky...
Ja teraz potrebujem ,,ževraj,, trochu kľudu ...

www.mymiracles.sk náramok ROZUMNÁ HARMÓNIA

PREHNIT – minerál rozvahy a zdolávania skúšok života

Pomáha nám zabudnúť  na negatívne emócie, uvoľniť psychické blokády a pustiť staré negatívne vzorce podľa ktorých sme sa riadili. Učí nás nepoddávať sa a zdolávať skúšky života. Sme s ním pripravený na čokoľvek o čo ide. Pomáha nám zbaviť sa všetkého čo nepotrebujeme a dať na poriadok čo sme si ponechali.

- srdce, celkovo upokojujúci

PYRIT – prezývaný ako mačacie zlato

Magický kameň prinášajúci bohatstvo a naše želania z vesmíru.

- psychika, krvný obeh lebo má vysoký obsah železa

PYRITOVA KOCKA

Obzvlášť rozvíja naše duševné schopnosti (vnímanie, cítenie a videnie) a prináša rovnováhu medzi inštinktom a intuíciou.

www.mymiracles.sk náramok SRDCE RODINY

,,Keď máte podporu najbližších, zdoláte všetko"
Zelená farba minerálu je pre naše srdiečko ako ušitá...
JADEIT SRDCE - je minerál bohatstva a starostlivosti o rodinu
OLIVÍN - minerál našej životnej cesty, ktorý nás chráni pri pocitoch, že nie sme na tomto svete sami...
PREHNIT - minerál rozvahy a zdolávania skúšok...aj v naturálnej forme v náramku
PYRIT - minerál našich splnených snov
ACHÁT - minerál šťastia
Ďakujem mojim deťom za spoločnú fotku...

www.mymiracles.sk JEMNÁ ANTÚRIA

ŠPERKY K PREHLIADKE LÝDII ECKHARDT
PYRIT, ACHÁT, OLIVÍN, JADEIT
,,Pochádzam z hviezd a na zemi si ťažko zvykám...viem, že tu nie som sama a že všetko, čo sa mi udeje, má svoj význam a preto nestrácam nádej pre zmysel života a ,, bohatstvo rodiny,,...
Snažím sa odbremeniť srdce, aby neliplo na ľuďoch a minulosti, pretože mi to nič dobré neprináša...pozerám do budúcnosti a určujem si svoju životnú cestu s množstvom nových príležitostí..."

SRDCE – DRŽÍM ŤA A SNÍVAM...

Ďalšie informácie nájdete na:

https://www.facebook.com/denisa.cimo  

https://www.facebook.com/mymiraclesjewelry 

https://www.instagram.com/denisacimo/

https://www.mymiracles.eu/

Telefonický kontakt: 0905 / 223 540

https://www.facebook.com/photobyclaudia

- - Inzercia - -