Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jennifer Lopez vystrojila oslavu pre nevlastnú dcéru. Takto to na nej vyzeralo

apríl 26, 2020 - 18:00
Päťdesiatročná speváčka a herečka má s bývalým manželom, spevákom Marcom Anthonym dvojčatá Maximiliana Davida a Emme Maribel. Po plánovanej svadbe s Alexom Rodriguezom sa jej rodina rozrastie aj o nevlastnú dcérku Ellu.

Alexova dcéra z prvého manželstva Ella oslavovala pred pár dňami 12 rokov. Bývalá manželka známeho herca - Cynthia, a ďalej Ella, Alex, Jennifer i jej dvojičky Max a Emme sa spolu s ďalším tuctom priateľov stretli, aby zorganizovali veľkolepú oslavu pre mladú dámu. Vo videu nižšie môžete vidieť, ako sa na nej zúčastnení zabávali. Niet pochýb, že najväčšiu pozornosť na seba strhla práve nestarnúca Jennifer.

Našla toho pravého?

V prípade latino divy pôjde v poradí o štvrté manželstvo. Pred oltár ju v minulých rokoch priviedli spevák Marc Anthony (od 2004–2014), tanečník Cris Judd (od 2001–2003) a bývalý čašník Ojani Noa (od 1997–1998).

Rodriguez si navlečie prstienok po druhý raz. V rokoch 2002 až 2008 bol ženatý so Cynthiou Scurtis, s ktorou splodili dve dcérky. Rovnaký počet detí ma i J. Lo. Cynthia na rodinnej oslave nechýbala, no príliš nadšene sa veru netvárila. :-)

J. Lo so svojím manželom:

Na oslave Jennifer predviedla i malý striptíz:

Jennifer Lopez Strips Off to Her Lacy Bra in front of Husband 's ex wife at his Daughter's 12th Bday

- - Inzercia - -