Dnes je pondelok, 26.október 2020, meniny má: Demeter
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kozmetický tip šéfredaktorky ženského webu

máj 06, 2020 - 18:10
Deň matiek je kúzelný v tom, že mi pripomína radosť, ktorá ma opantala po narodení nášho syna. Dennodenne mi ukazuje aký život vie byť krásny keď sú v ňom deti a ich jedinečný pohľad na svet. Teší ma, keď môžeme vás milé maminky obdarovať. A vy zase tie svoje. Pretože si to zaslúži každá jedna z nás.

Každý deň môžete vyhrať darček pre svoju mamu

Na každý deň, až do 10. mája 2020 sme pre vás pripravili jednu atraktívnu cenu. 
Zapojiť sa môžete vyplnením formulára, meno výhercu sa dozviete vždy na druhý deň.

Kozmetický balíček do súťaže je od spoločnosti AVON a obsahuje 3 fantastické výrobky a ja som ich pre vás vyskúšala na vlastnej koži. Čínsky eukalyptus je známy svojou schopnosťou vzdorovať únave. Pre maminy sme lepší výrobok vybrať nemohli.. Mäta zas pomáha vyvážiť náladu vo vypätých situáciách, o nich by sme tiež mohli mnohé rozprávať v posledných týždňoch.

Nech sa páči: 

  1. Upokojujúci telový sprej s čínskym eukalyptom a mätovým olejom
  2. Upokojujúci krém na ruky s čínskym eukalyptom a mätovým olejom
  3. Lak na nechty Avon Gel shine

Krém je výborný v tom, že my maminy máme ruky zničené nielen z každodennej starostlivosti o domácnosť, ale najmä z jej zvýšenej intenzity v poslednom období. Museli sme dbať na perfektne čistú domácnosť z dôvodu ochrany pred vírusom. Výsledkom čoho sú žiaľ vysušené ruky. Verím, že výherkyne sa potešia a odporučia tento príjemný krémik na ruky aj svojim priateľkám či maminám.

A lak na nechty? Musím sa priznať, že som ho použila po dlhších týždňoch a pocit zo seba sa okamžite zlepšil. Nanášal sa veľmi pohodlne, dokonca som necítila ani klasický silný zápach čo zvyčajne pri lakovaní ešte dlho straší v izbe. Nato som si naniesla telový sprej a na to zareagoval už aj starší chlap v našej trojčlennej domácnosti.

A keď vám vaše nechty pochváli vlastný syn, no čo môže byť krajšie?

- - Inzercia - -