Dnes je streda, 20.január 2021, meniny má: Dalibor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Britney Spears ako kráľovná vzostupov a pádov. Takto vyzerá dnes!

jún 07, 2020 - 10:00
Americká speváčka Britney Spears (38) má neuveriteľnú schopnosť otriasť sa a v momente, keď jej všetci predpovedajú koniec kariéry, s noblesou vstane a zažiari ako nikdy.
Foto: 

Ľudia, ktorí s Britney spolupracujú, respektíve patria do okruhu jej najbližších ľudí tvrdia, že je neuveriteľne ambiciózna, disciplinovaná a pri dosahovaní vytýčených cieľov je odhodlaná zdolať všetky prekážky.

To sa samozrejme týka aj jej prístupu k cvičeniu a zdravému životnému štýlu ako takému. Speváčka netají, že k bezchybným krivkám si dopomáha pravidelným kardio cvičením a stravou, ktorá sa vyznačuje minimálnym príjmom sacharidov.

Deň plný odmien

No aby jej metabolizmus nezlenivel, nedá dopustiť ani na tzv. odmeňovací deň. Vtedy si v rozumnej miere vychutná všetko, na čo má chuť. Dvojnásobná mamička je tak žiarivým príkladom, že aj roky konzumácie fast foodov, alkoholu, stovky prebdených nocí, dva pôrody a vek dávno po tridsiatke nie sú na ceste za vysnívanou figúrou žiadnou prekážkou.

Takto s ňou šiel čas...

Prelomovým rokom v živote Britney Spears bol 1998, keď podpísala zmluvu s hudobným vydavateľstvom Jive Records a vydala singel Baby One More Time. Úspech sa dostavil ihneď, nepoškvrneným imidžom a chytľavou novinkou zaujala masy teenagerov po celom svete.

V roku 2000 získala ocenenie Grammy v kategórii Nováčik roka, čo aj s odstupom času vníma ako jeden z najsilnejších kariérnych momentov. Jej povesť, ako i pracovné úspechy, sa za ten čas niekoľkokrát otriasli v základoch. Koniec koncov, excesy s drogami, nadváhou, milencami či oholenou hlavou sú v prípade Britney Spears dobre známymi kauzami.

Smutná realita :(

Našli sme video, ktoré autenticky mapuje každodenný život Britney za ostatných dvadsať rokov. Ruku na srdce, čuduje sa niekto jej labilite?

Britney nemôže ísť pokojne ani vyvenčiť psa (od 2m:19s)

Britney Spears: Paparazzi Hurricane

Takto vyzerá Britney Spears dnes:

Zdroj foto: Facebook Britney Spears

- - Inzercia - -