Dnes je streda, 20.január 2021, meniny má: Dalibor
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Album kapely Free Faces- Almost True Story vychádza aj na LP

jún 23, 2020 - 09:42
Slovenská kapela Free Faces sa skladá z hudobníkov Oskara Rózsu (basgitara), Maroša Hečka (spev), Andreja Šebana (gitara) a Marcela Buntaja (bicie). Skladby, ktoré vyšli v roku 1998 na CD Almost True Story považuje mnoho poslucháčov za nadčasové a výnimočné dodnes a v týchto dňoch sme sa dočkali reedície spomínaného albumu.
Foto: 

V týchto dňoch vychádza reedícia albumu Almost True Story na CD aj LP. Rozpredaný album vyjde budúci piatok, 26. júna, po viac ako 22 rokoch v reedícii a vôbec po prvýkrát vo forme dvoj-LP vo vydavateľstve Pavian RecordsMaroš Hečko spomína: „Pieseň Nothing happens nakopla kapelu. Bola to naša prvá pieseň, ktorá nás zadefinovala a určila energiu, ktorá Free Faces charakterizovala. Preto otvára práve táto skladba album Almost True Story. Jej posolstvo? Nič sa nedeje, ideme si zahrať. Album zase uzatvára pieseň It´s gone now, lebo už je po všetkom.“

V utorok 23. júna sa v predajni Dr. Horák v Bratislave na Medenej 19 o 17:00 uskutoční autogramiáda hudobníkov spojená s uvedením albumu. 

Nothing happens

Zoznam skladieb na dvojvinyle Almost True Story:

Strana A:
1. Nothing Happens
2. Diva
3. Choral
4. Fooly Bear
5. Waltz

Strana B:
6. Doctor Says
7. Paranoid Nets
8. God Is Unemployed
9. Midnight In Europe

Strana C:
10. Walk Around & Roll I 
11. Purified
12. It's Gone Now

Strana D (bonusy):
13. Brooklyn
14. No Love
15. She's Doing It Twice a Day

Free Faces - Diva

- - Inzercia - -