Dnes je streda, 20.január 2021, meniny má: Dalibor
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

John Legend sa "posťažoval" na svoju najväčšiu kritičku

júl 03, 2020 - 08:00
Jej hudobný vkus neovplyvnil. Štvorročná dcéra amerického speváka, hudobníka a skladateľa Johna Legenda totiž oveľa radšej počúva hudbu jeho kolegyne Ariany Grande než jeho.
Foto: 

John prezradil fanúšikom: „Jedného dňa mi povedala: "Oci, Ariana Grande je úžasná speváčka. Ty nie si úžasný spevák." Luna podľa jeho slov začala počúvať pesničky od Grande po tom, čo počula ich dueto Beauty and the Beast, ktorý naspievali pre film Kráska a zviera.

„Nakoniec sa z nej stala taká veľká fanúšička Ariany, že ma s ňou až nepriaznivo porovnáva,“ pokračoval s úsmevom. Ako však dodal, okrem toho, že jeho dcéra „stále počúva Arianu“, vypočuje si občas aj jeho album. John Legend je ženatý s modelkou Chrissy Teigen. Manželia spolu okrem Luny vychovávajú aj synčeka Milesa.

Jeden z najvyťaženejších spevákov

Možno netušíte, že John Legend vďačí svojmu úspehu aj rapperovi Kanye Westovi, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom priemysle. Kanye má očividne nos na talenty, jeho dávnejší zverenec má už dnes na konte desať cien Grammy a získal tiež Oscara a Zlatý glóbus za pieseň Glory, ktorú nahral s rapperom Commonom na soundtrack snímky Selma. Okrem hudby sa venuje aj herectvu, predstavil sa napríklad vo filme La La Land.

John Legend a jeho hit Green Light:

John Legend - Green Light (Official Video) ft. André 3000

- - Inzercia - -