Dnes je nedeľa, 29.november 2020, meniny má: Vratko
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

DENISA ČIMO: Minerálne šperky a srdcia časť VII.

júl 04, 2020 - 08:00
Som šťastná, keď vidím odchádzať moje klientky spokojné so šperkom My miracles...Berú si s ním aj kúsok zo mňa, pretože do každého šperku vkladám okrem pyritu (môjho talizmanu) aj kúsok srdca.

MOJE MEGA SRDCE RUŽENÍN

RUŽENÍN – kameň o skutočnej podstate lásky a na prilákanie lásky, mileneckej či priateľskej

Lieči stratu lásky, učí  láske k sebe samému lebo pokiaľ sa nemáme radi, nevieme prijať lásku od iného. Učí osamelých milencov prejaviť lásku. Ovplyvňuje pozitívne srdce, pretože je to minerál srdcovej čakry

,,U každého z vás je možnosť komunikácie s hviezdami..." Z hviezd prichádza to, ktoré nemožno opísať slovami, to, ktoré je najvyšším zmyslom ľudského i všetkého bytia, to, ktoré je všadeprítomné a večné....Je to LÁSKA.

„Je to úžasná téma, keďže si tento rok pripomíname výročie narodenia Andreja Sládkoviča, ktorý posunul ľúbosť a lásku na najvyšší piedestál. Vo svojom diele Marína píše o láske. Nielen o partnerskej, ale o láske medzi ľuďmi. A práve tá nám chýbala aj ped vypuknutím pandémie a aktuálne je čas, aby sme sa všetci zamysleli nad tým."

Navštívila som BANKU LÁSKY v Banskej Štiavnici, aby som precítila lásku ANDREJA A MARÍNY

Dôsledku Covid-19, boli preložené BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI BY MERCEDES BENZ na september – október 2020, na ktoré sa precízne pripravujem a to tak, že vám predstavím šperky My Miracles edícia LÁSKA s názvami podľa veršov ukrytých v banke lásky.

 Tento rok mi priniesli hviezdy nie len prácu s témou lásky, ale aj lásku v súkromnom živote a tu je odkaz pre ňu:

https://www.facebook.com/denisa.cimo  
https://www.facebook.com/mymiraclesjewelry 
https://www.instagram.com/denisacimo/
https://www.mymiracles.eu/
Telefonický kontakt: 0905 / 223 540
https://www.facebook.com/photobyclaudia

- - Inzercia - -