Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ O 5 x balíček produktov LUNA – vlasová kozmetika s výťažkami byliniek

júl 12, 2010 - 12:00
Tradičná značka ALPA má vo svojom sortimente okrem iných, aj líniu produktov určenú pre starostlivosť o vlasy s názvom LUNA.

Pokiaľ cítite, že vaše vlasy sú ako „bez života“, viac padajú a stratili lesk, vyskúšajte silu byliniek, ktoré dokážu vrátiť vlasom zdravie. Už naše mamy a staré mamy používali domáce výluhy z bylín na podporu vlasov. Najčastejšie to boli žihľava, rumanček, breza či koreň lopúcha.

Vlasová kozmetika Luna, to sú bylinné šampóny a ako doplnok v starostlivosti o našu korunu krásy, aj výživné vlasové vody.

Pre jemné a oslabené vlasy

Šampón s výťažkami liečivého lopúcha vlasy posilňuje. Koreň lopúcha je bohatý hlavne na triesloviny a minerálne látky, ktoré korienky poriadne vyživia. Vlasy tak získajú silu, pevnosť, obmedzí sa ich padanie a podporí rast. Vďaka vitamínu C a obsahuje kremíka je skvelý na podporu vitaliy vlasov šampón s výťažkami zo žihľavy.

 

Suchá pokožka hlavy a lupiny

Ak vás trápia lupiny alebo problematická pokožka hlavy, vyskúšajte šampón a vlasovú vodu s konopným olejom. Ten je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami, obsahuje množstvo minerálov a omega kyselín, ktoré upokoja pokožku hlavy a vlasom navrátia silu a lesk.

 

Jednoduchá aplikácia

Vlasové vody Luna nanesiete na pokožku hlavy po umytí vďaka jednoduchému aplikátoru. Vodu na neste na celú hlavu a následne si doprajte aspoň 3minútovú masáž. Pokožka hlavy sa tak dobre prekrví a lepšie vstrebe to, čo potrebuje.

Produktovú líniu vlasovej kozmetiky LUNA nájdete v predajniach 101 Drogerie, Teta a Metro.

www.alpa.sk

- - Inzercia - -