Dnes je piatok, 14.august 2020, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Skvelá správa pre fanúšikov! Peter Bič Project vyrazia na jeseň na Labyrint Tour

júl 09, 2020 - 10:00
Skupina Peter Bič Project v septembri vyrazí na Labyrint Tour, ktoré bolo pôvodne plánované na apríl. Na šnúre zaznejú skladby z ich aktuálneho albumu. Pred jeho začiatkom kapela už plánuje nahrávať nové piesne.

„V zásade sa nič nemení, my sme už turné mali nachystané na jar. Všetko sme mali pripravené, možno niečo pribudne, ale nechcem prezrádzať. Viki poriadne cvičí na trúbku, takže veríme, že to všetko vyjde,“ povedal Peter Bič. „Trúbka je občas náladová, ale mňa to s ňou stále baví, teším sa, že si budeme môcť spolu zahrať, tešíme na ľudí,“ dodala speváčka kapely Viktória Vargová.

Na jesennej šnúre predvedie kapela naživo pesničky Láva, Nedívaj sa tak, Z výšky, Tichá pieseň, Čoskoro či Stoj a ďalšie. Počas leta sa zároveň plánujú naplno venovať i ďalšej tvorbe. „Máme už zarezervované štúdio, budeme sa venovať nahrávaniu. Verím, že to dopadne opäť skvelo,“ poznamenal Bič.

Vstupenky, ktoré si už fanúšikovia a fanúšičky kapely kúpili na aprílové koncerty, zostávajú v platnosti. Miesta jednotlivých koncertov kapela nezmenila, s výnimkou koncertu v Košiciach, kde sa presunú do Kunsthalle. V prípade nesúhlasu so zmenou miesta koncertu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí.

Termíny koncertov Labyrint Tour 2020:

9. septembra - Kino Hviezda, Trnava
10. septembra - Ateliér Babylon, Bratislava
1. októbra - Dom kultúry Podborová, Zvolen
2. októbra - Piano Club, Trenčín
3. októbra - Barmuseum, Martin
7. októbra - Kunsthalle, Košice

Peter Bič Project a ich hit Skúšame sa nájsť:

Peter Bič Project - Skúšame sa nájsť

- - Inzercia - -