Dnes je piatok, 14.august 2020, meniny má: Mojmír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Taylor Swift má milióny fanúšikov, no aj sláva máva svoje úskalia

júl 10, 2020 - 12:00
I keď patrí medzi najslávnejšie speváčky sveta, pravidelne sa zúčastňuje spoločenských akcií a záujem o ňu javia tí najkrajší muži sveta, v súkromí ňou lomcujú obavy. Z podaktorých ľudí má totiž vyslovene hrôzu.

Americká hudobníčka Taylor Swift delí ľudí na dva tábory. Kým podaktorí jej nevedia prísť na chuť, iní, práve naopak, hviezdu všemožne obdivujú. A to až tak veľmi, že Taylor sa už vo svojom mladom veku pýši titulmi ako Najobľúbenejšia country speváčka, Najkrajšie oblečená žena na červenom koberci či Najlepšie predávaný umelec roka 2008. 

Dvadsaťdeväťročná interpretka trávi najviac času v Nashville, New Yorku, na Rhode Islande a v Londýne, no vždy sa bojí, aby sa u nej doma neobjavil takzvaný "stalker". "Odkedy sú moje adresy na internete, snažím sa nehovoriť, kde sa práve nachádzam. Môžu sa tam ukázať ľudia, chlapíci, ktorí si myslia, že sme zosobášení. Už sa v mojich domoch objavili stalkeri a boli ozbrojení," prezradila nedávno v relácii CBS Sunday Morning. A presne to, spolu s absolútnou stratou súkromia, považuje za najväčšie úskalie šoubiznisu a popularity ako takej.

Taylor je krásna žena, ktorá má množstvo, aj psychicky narušených obdivovateľov:

Koncerty Taylor Swift praskajú vo švíkoch:

Taylor a jej veľký hit Blank Space:

Taylor Swift - Blank Space

- - Inzercia - -