Dnes je štvrtok, 21.január 2021, meniny má: Vincent
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HVIEZDNY RELAX V DUDINCIACH - S rezerváciou letnej dovolenky už neváhajte!

júl 10, 2020 - 22:14
Objavte čaro našej krajiny a naplánujte si bezpečnú dovolenku v Hoteli HVIEZDA*** v Dudinciach. Vyberte si z ponuky bohatých pobytových balíčkov s množstvom skvelých benefitov za zvýhodnené ceny.
Foto: 

Hotel HVIEZDA je situovaný na juhu Slovenska v kúpeľnom meste Dudince. V  v mestečku s najväčším počtom slnečných dní v roku, s ideálnou klímou na pohodový relax a načerpanie nových síl do každodenného hektického života. Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v deväťdesiatich piatich kompletne zrekonštruovaných izbách typu standard, apartmán klasik a rodinné izby s celkovou kapacitou až stodeväťdesiatšesť pevných lôžok. Komfortne zariadené izby majú televízor, telefón aj WIFI pripojenie. 

Kulinárske špeciality

Hoteloví hostia si vychutnávajú kulinárske špeciality medzinárodnej a domácej kuchyne v priestoroch novo zrekonštruovanej reštaurácie. S kapacitou do dvesto  miest je vhodná aj na rôzne spoločenské podujatia, rodinné oslavy a firemné večierky. Príjemné posedenie pri poháriku obľúbeného nápoja, skvelej káve a domácich zákuskoch sľubuje prostredie lobby baru dizajnovo ladeného do amerického štýlu dvadsiatych rokov minulého storočia. Počas letných mesiacov je hosťom k dispozícii aj letná terasa, na ktorej si užijete každý piatok grilovačku aj živú hudbu. 

Dokonalý wellness

V ponuke hotela je veľa druhov masáží, vrátane thajských, zábalov, balneo a vodných procedúr. Dámam sú k dispozícii profesionálne kozmetičky, ktoré pracujú s profesionálnou kozmetickou značkou Janssen Cosmetics. Hotelový plavecký bazén má unikátnu hydro-masážnu časť a nechýbajú v nej ani vodné trysky. Rozmer bazéna je dvadsaťdva krát jedenásť a pol metra a teplota vody príjemných tridsať stupňov. Hostia hotela majú vstup do bazéna zadarmo. Novinkou v ponuke je romantické nočné kúpanie pre zaľúbencov každý piatok od deviatej večer do polnoci. Vo wellness centre nájdete aj vírivku a tri sauny, parnú, fínsku a infra saunu.

Tromi konferenčnými miestnosťami rôznych veľkostí a kapacít vytvára hotel pravé prostredie na organizáciu podujatí, ako sú konferencie, semináre, školenia, porady, workshopy, team-buildingy a firemné či rodinné spoločenské akcie. Samozrejmosťou je doplnkový sortiment a technické vybavenie miestností. Ideálne rozloženie konferenčných priestorov umožňuje organizovať podujatia s väčším aj menším počtom účastníkov naraz a pritom sa navzájom nerušia. 

Bicykle, bowling, golf

Okrem dokonalého relaxu ponúka hotel aj bohatý voľnočasový program. Priamo v hoteli si môžete požičať bicykle a vydať sa po cyklotrasách do okolia bohatého na zaujímavosti, prípadne si zahrať bowling, biliard, stolný tenis alebo stolný futbal. Oceníte určite aj unikátnu doplnkovú službu hotela – Adventure golf, ktorý spája minigolf a klasický golf na osemnástich jamkách, nájdete ho v parku vedľa hotela.

Nuž a klenotom hotela je jeho priateľský personál, ktorý vynakladá maximálne úsilie, aby bola spokojnosť hostí na najvyššej úrovni. Rezervujte si pobyt v hoteli HVIEZDA aj vy a presvedčte sa o jeho kvalitných službách osobne! Tím pracovníkov hotela sa na vás už teraz teší. 

Hotel HVIEZDA, Okružná 123, 962 71 Dudince

tel.: +421 455 583 231, +421 907 844 301,

e-mail: [email protected]

www.hviezda-dudince.sk

 

- - Inzercia - -