Dnes je štvrtok, 06.august 2020, meniny má: Jozefína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na víkend: Unikátny zážitkový park vo Vysokých Tatrách

júl 24, 2020 - 21:59
Návštevníci Vysokých Tatier majú o dôvod viac spraviť si výlet do nášho najvyššieho pohoria. Novootvorený Dinopark Tatry s množstvom atrakcií, kde sa môžu rodiny s deťmi zabaviť ponúka zážitkový výlet pre všetkých nadšencov dinosaurov.

V Dinoparku nájdu návštevníci 10 tzv. animatronických modelov rôznych druhov dinosaurov v nadrozmernej veľkosti. Tieto najväčšie suchozemské bylinožravce doslova ožijú pred návštevníkmi – hýbu sa a vydávajú realistické zvuky. Hostia sa majú možnosť zabaviť v 3D kine, v exteriéri sa deti môžu vyšantiť na „Dinotrampolínach“, skákacích atrakciách a občerstviť sa môžu v bufete so špeciálnym „Dino menu“. Doslova, všade kam sa návštevníci obzrú uvidia dinosaurov. 

Za všetkým opäť stojí kolektív autorov spoločnosti Ústav technológií ainovácií, ktorí len prednedávnom predstavili najmodernejšiu prehliadku Vysokých Tatier, s názvom Tatry vnútri v Starom Smokovci.  

„Teší nás, že sa nám tento projekt podarilo zrealizovať, a že návštevníkom Vysokých Tatier pridávame na rozmanitosti atrakcií, ktoré môžu v Tatrách zažiť, aj vďaka projektu Dinopark. Park má edukatívno-zábavný charakter, ako pre deti, tak aj pre dospelých,“ povedal Peter Matuška z Ústavu technológií a inovácií. 

„Vysoké Tatry by mali byť jediným miestom na Slovensku, kde boli nájdené skamenené stopy veľkého dravého dinosaura, preto sme sa Dinopark Tatry rozhodli umiestniť práve na to miesto,“ pokračuje Matuška. 

Dinopark Tatry vo Vysokých Tatrách je otvorený každý deň od 10,00 do 19,00 hod. a nachádza sa v Dolnom Smokovci 5. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma, rovnako tak držitelia preukazov ZŤP. 

- - Inzercia - -