Dnes je sobota, 31.október 2020, meniny má: Aurélia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Robo Opatovský pozná Tajný recept na úspešný vzťah

júl 30, 2020 - 11:00
Slovenský spevák a gitarista Robo Opatovský prichádza s novou letnou skladbou Tajný recept. Tretia spolupráca s textárom Martinom Chudíkom je letná a optimisticky naladená. Videoklip, v ktorom sa objavuje aj Robova dcéra Hanka, sa nakrúcal na česko-slovenskej hranici pri Sudoměřiciach a práce na ňom komplikovali komáre.

“S Martinom Chudíkom som už spolupracovali pri skladbách Modlím sa hudbou a Bez teba. V týchto dňoch, kedy sa už uvoľňujú opatrenia a všetci sme pozitívnejšie naladení, som mu poslal demo verziu letnej skladby, či by mi vedel napísať ľahký, pozitívny text,” povedal R. Opatovský a dodal: ”Tak ako vie Martin vystihnúť náročnejšie témy, tak aj pri tejto veselej sa trafil presne do čierneho. To sa odrazilo aj pri samotnom nahrávaní, kedy ja som mal jasnú predstavu o tom, ako to má znieť, aké melódie chcem použiť a nakoniec sme ju s gitatistom Romanom Mečiarom a trúbkarom- akordeonistom Ondrom Jurášim nahrali za poldňa.” Skladbu si doteraz mohli vypočuť fanúšikovia na jeho 8 letných koncertoch, pričom od prvých tónov bola viditeľná pozitívna reakcia divákov. “Videl som ľuďom úsmev na tvári. Teším sa, že som mohol nahrať skladbu, ktorá znie rovnako na nahrávke a aj na koncertoch,” povedal Robo. 

Tanec, láska, slnko, bikeri aj ohňová šou - ingrediencie Tajného receptu

Videoklip ku skladbe zveril Robo Opatovský svojmu grafikovi a dizajnérovi Filipovi Cemperovi, ktorý sa stará aj o jeho sociálne siete. Rovnako ako v prípade samotnej skladby aj zadanie na videoklip bolo podobné. Celý videoklip je jedna  kompozičná choreografia, v ktorej každý vedel čo má robiť. “Natočme ľahký klip s dynamikou, v zaujímavom prostredí s talentovanými ľuďmi. Tajný recept - leto, slnko, sloboda a láska...to sú tie pravé ingrediencie tajného receptu." Tajomnú femme fatale si v klipe zahrala Martina Comisso - moderátorka rádia Jemné.

Lokalita pri jazere pri Sudomericiach na nakrúcanie prilákala aj neželaný komparz, ktorý potrápil najmä účinkujúcich. Veľmi obetavo k svojej úlohe v klipe pristúpila najmä Robova dcéra Hanka, ktorá bola pripravená na nakrúcanie a tesne pred záberom ju uštipol komár na čelo. “Keďže sme točili viacero záberov, tak na tých neskorších je to trochu vidieť,” prezradil Filip Cemper. “Pozrel som sa na ňu a hovorím, že má veľkú bolačku na čele, prečo niečo nepovedala a ona odvetila, že už bolo všetko pripravené a ona to chcela zvládnuť,” dodal hrdý otec R. Opatovský.

Tajný recept R. Opatovského

Robo žije v dlhoročnom stabilnom manželstve. “Základnými ingredienciami sú podľa mňa tolerancia, obetavosť a vzájomný rešpekt. Čo treba dávkovať veľmi opatrne, je žiarlivosť. Štipka vzťah okorení, ale keď je jej veľmi veľa, tak sa to nekončí dobre,” prezradil spevák. 

Letné koncerty Roba Opatovského

  • 30.7. Bojnice - Kúpeľná kaviarnička
  • 7.8. Košice - Gesto Cafe & Brunch
  • 8.8. Vranov nad Topľou - Café Moon
  • 21.8. Topoľčany - Segafredo Espresso
  • 28.8. Hlohovec - Craft beer and Coffee Pod Smrekom
Robo Opatovský – Tajný vzťah: 

Robo Opatovský – Tajný Recept (Official Video)

- - Inzercia - -