Dnes je utorok, 22.september 2020, meniny má: Móric
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Orlando Bloom: Jednu vec už nikdy viac nedopustí

august 09, 2020 - 08:00
Snúbenci Katy Perry a sexi herec Orlando Bloom čakajú každým dňom bábätko a veľmi im to spolu pristane. Bloom dúfa, že našiel ženu svojho života, nerád by si totiž zopakoval náročné obdobie, ktorým si prešiel po boku niekdajšej manželky.

Štyridsaťtriročný snúbenec americkej speváčky Katy Perry bol v období 2010 až 2013 ženatý s austrálskou modelkou Mirandou Kerr, s ktorou má syna Flynna. "Pre mňa je dôležité, aby sme boli na tom rovnako. Bol som ženatý a rozviedol som sa, a už to nechcem znova zažiť. Obaja sme si toho plne vedomí," vyjadril sa herec a dodal, že Katy Perry je úžasná, dokonalá žena a je s ňou nesmierne šťastný. Preto dúfa, že bude jeho životnou partnerkou a rozchodové patálie viac nezažije. Speváčka bola v rokoch 2010 - 2012 vydatá za britského herca a komika Russella Branda.

Dvojica spolu začala randiť začiatkom roka 2016, no o rok neskôr oznámili, že si dávajú pauzu. Pár začali opäť tvoriť predvlani. Sú tak názorným príkladom, že pauza vo vzťahu môže byť aj prospešná a nemusí znamenať výlučne koniec lásky.

Orlando s bývalou manželkou Mirandou Kerr:

S Katy Perry očakávajú každým dňom spoločného potomka:

- - Inzercia - -