Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/Ukončené/ Gratulujeme výherkyni v súťaži o nízkootáčkový lis na ovocie a zeleninu ORAVA TAURUS v hodnote 99 €

september 17, 2020 - 09:06
Pri odšťavovaní neodstreďujte, ale lisujte! Získate tak až 10x viac biologicky aktívnych látok v zdravom moku na pitie. Súťažte s nami o lis na ovocie do štvrtka 17teho septembra. O svoju imunitu sa bude môcť lepšie starať p. Ľudmila Hrašková. Gratulujeme!
Foto: 

Zužitkujte zdravím nabité kúsky ovocia a zeleniny na maximum a doprajte si vitamíny v atraktívnej podobe chutnej vylisovanej šťavy s pomocou machra na odšťavovanie priamo u vás doma! Nízkootáčkový odšťavovač Orava Taurus precízne odšťavuje vitamínové bomby a získava z nich maximum nutričných hodnôt, vitamínov a chuti. Predstavuje revolučný spôsob domáceho odšťavovania: ovocie aj zeleninu lisuje ako mlynček na mäso a tak z nej získava oveľa väčšie množstvo šťavy, ktorá obsahuje až 10-krát viac biologicky aktívnych látok v porovnaní s tou, ktorú by ste odšťavovali vysokootáčkovými odstredivými odšťavovačmi. Keďže počas odšťavovania lisovaním nedochádza k oxidácii, vitamíny v takto získanom zdravom moku ostávajú uchované v maximálnej miere. Orava Taurus má príkon len 200 W, čo je podstatne menej ako pri vysokootáčkových odšťavovačoch, takže vám pri „žmýkaní" šťavy z darov prírody „nevyžmýka" aj váš rodinný rozpočet. Disponuje veľkým podávacím hrdlom na celé kúsky ovocia a zeleniny, vďaka čomu sa pri spracovaní úrody vyhnete prácnemu a časovo náročnému krájaniu na malé kúsky. Šťava a dužina sa pri lisovaní zbierajú do osobitných nádob. Nízkootáčkový odšťavovač Orava Taurusdisponuje maximálnym počtom otáčok 68/min., má tichý motor s hlučnosťou len 80 dB a reverzný chod motora, ktorý bráni upchatiu aj pri odšťavovaní maxi porcie vitamínov bez potreby čistenia medzi jednotlivými dávkami. V atraktívnej červenej farbe môže byť váš za 99 €.

 

Náš tip: Dužinu po vylisovaní nevyhadzuje, ale ju chutne recyklujte – dajú sa z nej pripraviť fajné krémové polievky, omáčky, karbonátky, placky aj sladké múčniky. Po vysušení je skvelá na prípravu domácich sušených čajov.

www.orava.eu

Zapojte sa do našej súťaže – 1 z vás vyhrá tento skvelý lis na ovocie a zeleninu Orava Taurus v hodnote 99 €. Výhercu vylosujeme vo štvrtok  17 - teho septembra 2020 o 10:00 hodine.

Súťažná otázka: Napíšte nám 3 výhody machra na odšťavovanie lisovaním Orava Taurus.

Gratulujeme p. Ľudmile Hraškovej, bude vás kontaktovať kolegyňa Stanka.

Ostatným ďakujeme za účasť a držíme palce v ďalšej súťaži.

- - Inzercia - -