Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz! Ako na ne s odstupom dní spomína Jana Jurčenko?

september 17, 2020 - 18:00
Najprestížnejšiu módnu udalosť roka máme za sebou. Hoci sa opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu dotkli i Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz, celkovo sa stretli s veľmi pozitívnymi ohlasmi. A to zo strany hostí, ale aj samotných návrhárov.
Foto: 

Nariadenia vlády sa menia pomaly na týždennej báze a priznávame, že aj organizácia Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz bola tento rok riadny adrenalín. Nakoniec však všetko dobre dopadlo a na pomyselnom móle v hoteli Double Tree by Hilton sme mohli vidieť prehliadky návrhárov zo Slovenska, ale i blízkych krajín. Jednou z dám, ktorá svojimi modelmi už tradične pútala najväčšiu pozornosť, je obľúbená dizajnérka Jana Jurčenko. Opýtali sme sa jej, ako s odstupom niekoľkých dní hodnotí jesennú edíciu módnej šou, ktorá bola tento rok kvôli pandémii vôbec tou prvou.

"Všetci boli šťastní, že celá situácia sa aspoň na moment upokojila. Upokojila aspoň v tom zmysle, že je vôbec možnosť organizovať spoločenské podujatie. Práve nedávno som to rátala, a naposledy bola módna prehliadka pred deviatimi mesiacmi. To je naozaj dlhá doba, preto sme si, a zrejme hovorím za všetkých, prehliadku patrične užili. Tento rok veľmi oceňujem priestory, sála bola krásne, až honosne vyzdobená. Aj keď medzi ľuďmi bolo tak či tak cítiť čiastočný stres z danej situácie, verme tomu, že už čoskoro sa život vráti do normálnych koľají."

Pripomeňme si, že...

JANA JURČENKO predstavila unikátne prepojenie módy s technikou, keďže si na nedávny večer pripravila kolekciu inšpirovanú zlatou edíciou telefónu motorola razr.

Prehliadku Jany Jurčenko na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz si môžete pozrieť tu:

Jana Jurčenko - Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2020

- - Inzercia - -