Dnes je streda, 21.október 2020, meniny má: Uršuľa
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Notebook, ktorý "myslí" za vás

október 13, 2020 - 14:00
Yoga Slim 7 bol vytvorený tak, aby vylepšil váš deň s funkciami, ktoré ušetria čas. Senzory pohybu zaregistrujú, keď sa od notebooku vzdialite a okamžite rozpoznajú vašu tvár, keď sa vrátite - zabezpečia tak jednoduché prihlásenie a odhlásenie. Umelá inteligencia v zariadení s vami udrží krok.
Zoznámte sa s Yoga Slim 7. Toto moderné zariadenie disponuje mobilnými procesormi AMD Ryzen 4000 alebo  najnovšej 10. generácie procesorov Intel Core a výdržou batérie až 14 hodín, takže ponúka ten najlepší výkon a mobilitu vo svojej triede.
To však nie je všetko. Na prácu, ale i voľný čas je tu skvelý 14" displej s tenkými rámčekmi, ktorý ponúka rozlíšenie FHD a 100% pokrytie sRGB farebného priestoru.
Pokročilá technológia HDR, ktorá je inšpirovaná technológiou používanou v kinách, vám spolu s Dolby Vision™ vylepší zážitok z multimédií. V kombinácii s trojrozmerným zvukom systému predných reproduktorov Dolby Atmos® si s Yoga Slim 7 užijete zábavu na maximum.
Ako sme už  v úvode naznačili, Yoga Slim 7 je notebook, ktorý "myslí" za vás. Infračervená kamera zaregistruje, keď sa od notebooku vzdialite a okamžite rozpozná vašu tvár, keď sa vrátite. V praxi to znamená to, že si už nemusíte pamätať žiadne heslá.
A samozrejme nesmieme zabudnúť na plnú podporu hlasom ovládanej digitálnej asistentky Alexa . Stačí ju len "osloviť" a to aj v režime spánku, pretože vďaka citlivým mikrofónom a prístupu aj pri uzamknutej obrazovke, Alexa reaguje na vaše "prosby a úlohy". 

- - Inzercia - -