Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa dá zvládnuť vzťah na diaľku

október 25, 2020 - 08:03
Keď sa zamiluješ, celý svet zrazu hýri sýtejšími a žiarivejšími farbami. Vnímaš to všetkými zmyslami. Dokonca ťa to v určitej miere aj mení.
Foto: 
pexels.com

Trávite spolu každú jednu voľnú chvíľu, chodíte na rande, do kina až ste zrazu spolu nonstop a všade. Ako to ale vyzerá ak teba a tvojho šuhaja delí trošku väčšia diaľka? Tvrdenie, že vzťah na diaľku nikdy nevydrží je výmysel. Záleží len na tom, ako sa v tomto zväzku postavíte k situáciám, pretože áno, sú komplikovanejšie. Nič okrem toho sa však nemení. To, že od neho bývaš ďalej a nemôžeš s ním byť každú sekundu, neznamená, že by si ho ľúbila menej.

Problém spočíva v našej pohodlnosti. Jasné, je pre nás ľahšie odbehnúť a do piatich minút sa so svojou láskou objímať, než povedať si, vidíme sa o 3 a pol hodiny. Lenže, všetko má svoje pre a proti.

 

Takýto druh vzťahu ti aj navzdory prekážkam dá možnosť dospieť. Stávaš sa zodpovednejšou a lepšou hospodárkou, čo sa týka času. Si schopná svoje povinnosti zatriediť, v prípade núdze vyselektovať, aby si mala veci na poriadku.

Tešíte sa na seba omnoho viac, keďže luxus v podobe istého zajtrajška si nemôžete dovoliť. Udržiavajte komunikáciu aj keď by to znamenalo 5 hodinový video hovor. Dávaš tým partnerovi najavo, že akákoľvek možnosť vidieť jeho tvár a počuť jeho hlas je pre teba darom. A v neposlednom rade, ak toto dáte a o nejaký čas sa spolu niekam nasťahujete, môžete si byť istí, že ste dosť stabilní, aby vám to vydržalo.

- - Inzercia - -