Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ľudská verzia migrény

november 09, 2020 - 15:28
Sú ľudia, ktorí ťa svojou prítomnosťou dokážu namotivovať snáď na všetko. A potom sú tu tí, pri ktorých ti ani dva litre kávy na ex zabrzdenej vínom nepomôžu k vnútornej rovnováhe.

Každý máme vo svojom živote človeka, ktorý je doslova a do písmena stelesnením chodiacej migrény. Takáto osoba ti dokáže rozhodiť ešte aj genetický kód. Kdekoľvek sa objaví tam ti vädnú kvety. Nie je nič nad to, keď sa pozitívne naladíš na začínajúci deň, v tom príde rana zo samotného neba a tvoj optimizmus odletí do teplých krajín.

hgfhfc.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Vyhnúť sa podobným exemplárom je ako task s mission impossible. Aj napriek faktu, že Zem je guľatá, ľudia tohto typu sú snáď na každom rohu. Darmo, svet potrebuje rovnováhu, a na jedinca, ktorí svojím bytím prispieva niečomu dobrému musí existovať jeho pravý opak. Inak by to bola nuda.

Vzájomné spolužitie neovplyvníš, skrátka ho musíš akceptovať. Najlepším možným scenárom ako sa s tým zžiť je nebrať nič osobne, vypiť si svoju spomínanú kávu a usmievať sa. Garantujem ti, že akákoľvek snaha o narušenie tvojej aury bude tým pádom stopnutá v zárodku. 

- - Inzercia - -