Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Byť single neznamená, že si zlyhala

november 09, 2020 - 23:09
Názory na single život sa rozchádzajú. Zatiaľ čo niektorí žijú v presvedčení, že zlyhali, iní tento čas osamote využijú na svoj rozvoj.

Doba sa posúva vpred a s ňou aj predstavy o tom, ako by mal náš život vyzerať. Dnes už nikto nerieši, či si zadaná alebo slobodná. Ešte sme sa však nedopracovali do fázy, v ktorej by si každý prvotne hľadel do vlastného taniera.

Nemusíš si robiť starosti, že by si nebola dosť dobrá. Tvoju úroveň nereprezentuje partner, ale ty sama. To isté platí aj v spôsobe, akým ťa ostatní vnímajú. Život je ako biele plátno a ty si umelec. Nechala by si cudzieho človeka čarbať štetcom po tvojom plátne? Nie! Tak prečo by si ho mala nechať čarbať ti do života?

dlvajndlvb.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Si single. No a čo. Ide o tvoje slobodné rozhodnutie, do ktorého nikto nemá právo zasahovať. Ak potrebuješ byť sama, aby si si utriedila priority a vyskladala rebríček, pre teba najpodstatnejších vecí, nech sa páči. Urob to! Necíť sa previnilo. Je úplne normálne, že k sebe pustíš druhú osobu až vtedy, keď budeš pripravená venovať jej svoj čas plnohodnotne. Sústreďuj sa na vlastné šťastie. Ono je totiž to jediné, čo dokážeš formovať a meniť. 

- - Inzercia - -