Dnes je piatok, 27.november 2020, meniny má: Milan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Top darček: Fotokalendár

november 12, 2020 - 12:32
Maximálne bezpečným spôsobom, ako v súčasnosti nakupovať Vianočné darčeky je online nákup. Dôvody sú zrejmé – vyhnete sa riziku ochorenia celosvetovo známou pandémiou aj predvianočnému zhonu. Super darčekmi sú fotoprodukty a špeciálne fotokalendáre. Dajú sa vyrobiť rýchlo a dokonalo prispôsobiť tomu, koho chcete obdarovať.

Nešlo by o obyčajný fotokalendár, aký nájdete v kdejakej predajni, ale fotokalendár s vlastnými fotografiami. To by bolo prekvapenie pre niekoho z vašich blízkych, ak by od vás dostal fotokalendár, v ktorom by našiel niečo, čo má rád. Napríklad fotografie predstavujúce jeho koníčky, rodinku, obľúbené miesta aj dekorečné interiérové vizuály. Určite by sa potešil. Takýto fotokalendár si môžete vytvoriť v HappyFoto. 

  • Fotokalendár je umiestnený na špirále a obsahuje aj oko pre zavesenie. V ponuke je viacero rôznych druhov fotokalendárov. Vybrať si môžete nástenné, stolové, plánovacie aj ročné plánovacie fotokalendáre. Tak isto formáty na výšku, šírku aj do štvorca.
  • HappyFoto ponúka až tri rôzne spôsoby, ako si vytvoriť fotokalendár. Môžete využiť online spôsob a to prostredníctvom intuitívneho webu www.happyfoto.sk. Ďalej pomocou programu HappyFoto, ako aj cez novú mobilnú aplikáciu HappyFoto.
  • Nech už si zvolíte akýkoľvek spôsob, pri samotnej výrobe na vás bude čakať veľké množstvo rôznych pozadí, ornamentálnych doplnkov, či klip artov, ktoré si viete upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi.


Luxus medzi fotokalendármi

Pre náročných je tu fotokalendár deLUXE. Jeho výroba prebieha vyvolaním fotochemickou cestou na kvalitný fotopapier Fuji Crystal Archive HD Album. Vďaka tomu sú farby na každom zábere živé a jasné. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania sú 3 pracovné dni. Rovnako kvalitným fotokalendárom je fotokalendár zušľachtený lakovaním. Lak na povrchu papiera chráni fotografie pred otlačkami prstov a nečistotami. Kalendár tak zostane počas celého roku ako nový.

 

 

- - Inzercia - -