Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 typov mužov, ktorí ženy doslova odpudzujú

november 14, 2020 - 13:57
Myslíte si, že ženy sú komplikované? Pokúšali ste sa už kategorizovať mužov? Nič jednoduché, no predsa len poznáme 5 typov, ktorým sa oblúkom vyhýbame.
Foto: 
shutterstock.com

Ak chceš plnohodnotný vzťah, maj oči otvorené dokorán. Na začiatku sa totiž všetci tvária ako najlepší manželia. Čas je veľmi dôležitý faktor v rámci vzťahov. Stačí ak počkáš pár mesiacov a uvidíš, že minimálne polovica z vecí, o ktorých si si myslela, že sú na betón isté, „pokulhávajú“. Od ktorých mužov teda dávať ruky preč?

1. Chronický žiarlivec

Existuje žiarlivosť a diagnóza. V určitých momentoch je naozaj milé ako si ťa tvoj chlap drží pri sebe lebo si jeho všetkým, no ak už zachádza do fázy kde si iba materiálnou položkou, odcupitaj preč. Čakať na to, že sa zmení by mohlo trvať dlhšie ako príchod Snehulienkinho princa. A ten si teda ozaj dával načas.

2. Mamičkin maznáčik

Jedna vec je boj ty vs. svokra, ktorá svojho syna núti vybrať si koho má radšej. Keď to však chlap robí automaticky máš problém. Nie, naozaj nie je normálne ak posiela maminke každý detail dňa a zdôveruje sa jej aj s tým, o čom by mal byť ticho. Podľa toho vieš, že nič, čo mu povieš neostane len za dverami vašej spálne a koniec koncov si uvedomíš, že nechceš byť druhý Don Quijote. Boj s veternými mlynmi už raz prebehol a nikam neviedol.

sdhjsn.jpg

Foto: 
shutterstock.com

3. Alfa samec

Keď nie jedno, tak druhé. Očividne nájsť zlatý stred nebolo nikdy komplikovanejšie. Nechceš, aby sa držal maminej sukne a bol sebestačný, tak sa ti z neho zvrtne alfa samec. Tento typ chlapa si bude dokazovať svoju dominanciu na úkor čohokoľvek. Všade bol, všetko videl a ak s ním nesúhlasíš, si ovca, čo sa vlečie s nevedomým stádom.

4. Nevera je jeho alter ego

Povie ti, že ide s kamošmi na pivo v Ružinove a on sa ti šmykne a náhodou skončí vo Vrakuni s cudzou ženou obtočenou okolo jeho pása. Náhoda? Jednoznačne (žmurk žmurk). Hlavne ak je jeho osud zapečatený zakaždým, čo ho vidíš zaväzovať si šnúrky na teniskách. Zlatko, ozaj máš na viac ako na toto. Takže mu kľudne odkáž, nech svoje náhodné potknutie zacieli na miesto nového bydliska.

5. EX

Na obranu určitej skupiny mužskej populácie, toto neplatí tak úplne na 100%. Sem tam sa skutočne udeje situácia, v ktorej je rozchod najlepšou alternatívou pre náš osobný rozvoj. Ak však berieme do úvahy klasický scenár, sama dobre poznáš tú porozchodovú frázu „kde som mala oči a rozum“. 

- - Inzercia - -