Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Čo ľudia nevedia, nemôžu zničiť

november 18, 2020 - 22:07
Súkromie by si si mala chrániť ako oko v hlave. Ľahko totiž môžeš prísť k „úrazu“. Nie je nič nad to, riešiť veci potichu pretože akonáhle ľudia vycítia prítomnosť úspechu, si nahraná.
Foto: 
shutterstock.com

V súčasnosti je úplne jedno čo robíš. Podstatné je, konať mimo radar. Potreba strážiť si vlastný tanier stúpa každým dňom. Hlavne keď si uvedomíš, že v prípade akejkoľvek komplikácie sa zo všetkých stávajú odborníci na tvoj život. 

Úplne chápem, že svoj novopečený vzťah držíš za nepriehľadnými plachtami minimálne prvých pár mesiacov. Rovnako aj novinu o novej práci. Máš z toho radosť, a to sa ostatným nepáči. Prečo by sa malo dariť tebe a nie im?

187.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Celkový problém spoločnosti leží v neprajnosti. Smutné, no reálne. Ďalšia vec, s ktorou sa musíš stotožniť je tá, že tvoja dobrota a humánny prístup je nerovnica. Reálna šanca dopracovať sa k výsledku, medzi ktorým bude znamienko = je žiaľ slabšia ako signál vo vlaku.

Nespoliehaj sa na to, že sa ti tvoja ústretovosť niekedy vráti. Najmä nie pri ľuďoch, ktorých obľúbenou spoločenskou hrou je ako ťa poraziť. Nevadí ak s nimi nesúperíš, táto aktivita má v nastaveniach aj možnosť single player. Stále sa drž múdrosti: Čo ľudia nevedia, nemôžu zničiť.

- - Inzercia - -