Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Faloš obalená maskou

november 26, 2020 - 13:05
Na našej Zemi žije okolo 7,75 miliardy ľudí. Každý z nich je svojim spôsobom jedinečný a povahy sú rôznorodé. Nájdu sa medzi nimi dobrodinci, flegmatici ale aj falošní ľudia s nekalými úmyslami.
Foto: 
shutterstock.com

Naozaj neviem prečo niektoré osoby prijali rúško ako súčasť outfitu veľmi neznášanlivo. Nie sú pre nich ničím novým, keďže masku nosia prakticky celý život. Jedinci, ktorí sú ako čarodejnícky profesor Quirrell majú spravidla viac šťastia než rozumu. Ich základným stavebným kameňom a životným poslaním je znepríjemňovať existenciu všetkým naokolo.

Snažiť sa prísť na to, prečo majú za potreby znehodnocovať a podrývať ostatných je maximálne zbytočné. Nenašli by sme v tom logiku ani zdravý rozum. Reálny život nie je Netflix, v ktorom bad guys dostanú, čo si zaslúžia. Ako spoznať falošného človeka?

243.jpg

Foto: 
shutterstock.com

1. Na začiatok by sme mohli povedať, že intrigán sa časom prezradí aj sám. Pozícia klamára a falošníka si v prvom rade vyžaduje dobrú pamäť. Nemôže sa totiž stať, že by si nespomenul, čo komu povedal.

2. Nadväzuje kontakty iba s ľuďmi, z ktorých niečo má a je to preňho výhodné v rámci kalkulácie.

3. Pre kvalitnú show je schopný urobiť čokoľvek.

4. Falošný človek nepočúva, čo mu hovoríš. Vyberie si z toho len to najpodstatnejšie preňho. Ostatné vedome vypúšťa.

5. Ak sa vám ozve po dlhej dobe s otázkou „ako sa máš“, buď si istá, že ho tvoj deň absolútne nezaujíma. Proste od teba len niečo potrebuje.

Maska s názvom FALOŠ je ťažšia než kráľovská koruna. Nosiť ju si žiada veľkú dávku vytrvalosti a takýto jedinec je doslova presvedčený, že to, ako jedná je správne. 

- - Inzercia - -