Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ešte nemáte vybavené vianočné darčeky? Máme pre vás skvelé tipy!

december 08, 2020 - 11:42
Či už nakupujete darčeky v predstihu alebo si ich nechávate na poslednú chvíľu, nikdy si nemôžete byť istý, že sa trafíte do vkusu alebo želaní vašich blízkych. Preto vám prinášame zopár inšpirácií, s ktorými určite netrafíte vedľa.
Foto: 
archív

Darček pre ňu

Vianočný darček pre ženu by mal predovšetkým prekvapiť. Ak ste sa rozhodli kúpiť vianočný darček kamarátke, mame, sestre, určite nič nepokazíte šperkom alebo doplnkom. V tomto prípade siahnite po kvalitnejších kožených kúskoch, peňaženke, kabelke, šatke, alebo zvážte dekoráciu do interiéru napríklad v podobe sviečky s príjemnou vôňou. Kamarátke či sestre urobíte radosť aj štýlovým kúskom do šatníka. Kvalitný sveter alebo kardigán pod stromčekom rozhodne ocenia. Toto sú darčeky, ktorými bez pochyby dosiahnete úsmev na ich tvári. 

 Darček pre neho

Vianočné darčeky pre mužov sa možno niekomu vyberajú ľahko, no veľa ľudí pri ich výbere často strávi dlhé hodiny. V prípade darčeka pre muža by ste tiež mali zvážiť či ide o športovca alebo elegána. Muži vraj nie sú veľmi nároční, ale verte, že správnym vianočným darčekom u nich určite zabodujete. Pre elegánov vám odporúčame napríklad kvalitnú tašku na notebook, štýlové farebné ponožky do obleku alebo praktický náteľník pod košeľu. S týmito darčekmi je úspech zaručený. Pokiaľ hľadáte darček pre športovca, isto nešliapnete vedľa športovou výbavou, funkčným športovým oblečením, alebo kvalitnou spodnou bielizňou. Muži na 100% ocenia váš skvelý výber.

 Univerzálne darčeky pre všetkých

Ak vám dochádzajú nápady a v predošlých tipoch ste sa nenašli, stavte na overenú klasiku – kozmetický balíček. Ten urobí radosť vždy a každému. Kozmetika je veľmi vďačným darčekom, ktorým vyjadríte, že vám na blízkej osobe záleží, no zároveň podarujete aj niečo praktické a čo sa využije. Výhodou kozmetikých setov je, že sú univerzálne, dobre vyzerajú a potešia každého. Ďalším bonusom, je, že kozmetické kazety väčšinou obsahujú univerzálne produkty ako telové, či sprchové šampóny. Poprípade môžete vybranej osobe zadovážiť set, ktorýje špecifický pre určitý typ pleti. Plusom je už spomínané pekné darčekové balenie, ktoré je na Vianoce ideálnou voľbou.

Galéria: Twinset, La Femme, beautysecret.sk, e-ziaja.sk,  Björn Borg – upbrands.sk

- - Inzercia - -