Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

EXKLUZÍVNE: Pohľad do zákulisia príprav Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2020

december 12, 2020 - 07:33
Posledná séria prehliadok prestížnej módnej udalosti Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2020 vznikala naozaj netradične. Keďže sme kvôli aktuálnej situácii nemohli ísť "klasickou cestou" prehliadok, hľadali sme alternatívu. Za dva dni sme pre vás pripravili netradičnú kombináciu módy a tanca. Nahliadnite exkluzívne do zákulisia príprav.
Foto: 

Viac ako 30 hodín nakrúcania, o niekoľko desiatok hodín viac príprav a 4 dni v strižni. Za tento čas tím projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz vypil vďaka Kávoholik litre skvelej kávy, vizážistky z Mary Kay spotrebovali niekoľko kilogramov mejkapu, kaderníci Lukáš Bielka a Vlasta Zvonárová česali a lakovali dlhé hodiny...

andrej_hrusovsky_00309.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

Technický tím LifePark dva dni zapájal LED stenu a chystal svetlá, aby kameraman Tomáš Hanzlík mohol zaznamenať krásu slovenskej módy. Modelky z MixModel Management a tanečnice z Lollipops by Riverpark Dance School pod choreografickou taktovkou Mariny Vlasenko vyskúšali desiatky choreografií a nachodili viac ako 20 kilometrov. Približne rovnaký počet kilometrov /ak nie viac/ mali po skončení v nohách aj členovia BMD tímu Michal Bartek, Veronika Hrobáreková a Sylvia Galvánková. Medzitým sme ešte stihli 3x vyleštiť skvelé modely Mercedes-Benz, aby na obraze skutočne boli "hviezdami".

andrej_hrusovsky_00330.jpg

Foto: 
Andrej Hrušovský

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2020 tak svoj 15. ročník ukončili netradične - bez hostí a online. Veríme, že sa vám výsledok páčil a budúci rok sa vidíme na 16. ročníku.

No a to, čo ste počas vysielania nevideli pre vás zachytil skvelý fotograf Andrej Hrušovský:

- - Inzercia - -