Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Negatíva, kvôli ktorým ťa nikdy nebudú mať radi

december 22, 2020 - 21:28
Ak je niekto koho spoločnosť neznáša tak sú to... Doplň si sama, čo ti tam pasuje, pretože ako sa vraví „sto ľudí, sto chutí“.
Foto: 
shutterstock.com

Oplývame rôznymi charakterovými črtami, ktoré sem tam nie sú ostatným veľmi po chuti. Krajšie povedané, tvoja povaha nie je ich šálkou kávy. Existujú však doslova vytýčené hranice prípustnosti v rámci konkrétnych zlozvykov alebo zlých vlastností. My sa teraz pozrieme, ktoré sú to.

1. Ústa ala dedinský rozhlas
Kto má rad klebetnice ruky hore! Nikto? To bol šok. Jasné, že nie. Ľudia z hĺbky duše neznášajú mobilné trúby hlásajúce cudzie tajomstvá. Najlepšie je používať „neviditeľný plášť“ v štýle „ale nehovor to nikomu“. Samozrejme cica, keďže si kamke povedala šťavnatú pikošu, tým pádom si mala za potreby vykokošiť sa na dotyčnej osobe s niekým, kto je rovnaký ako ty, určite to nikomu nepovie (žmurk žmurk).

359.jpg

Foto: 
shutterstock.com

2. Klamárka
Táto kategória sa celkom zlučuje s tou predchádzajúcou. Miestne „šepoty“ totiž častokrát vznikajú na báze slabomyseľnej dedukcie, takže v podstate sa môžeme baviť o klamstve. Klamárov je v dnešnej dobe ako húb po daždi. Chcú dostať pozornosť, ktorú si vo svojom imaginárnom zámku obkolesenom lietajúcimi mini prasiatkami podľa nich zaslúžia. Ešte by som rada vedela, na základe čoho máš ten pocit. Nenechaj túto diagnózu zájsť príliš ďaleko, lebo jedného dňa zistíš, že klamstvá postupne zaplnia 99% tvojho života, až zrazu sama začneš pochybovať o tom, čo je reálne a čo naopak nie.

3. Hejterka
Ďalší príklad toho, čomu sa vyvarovať, respektíve s čím prestať. V tomto ohľade by som ochotne poskytla radu. Čo tak na moment nehladkať svoje ego na úkor iných ľudí a snažiť sa naplniť vlastné sny? A vedela si, že hejtovanie druhých nie je platená pozícia a už tobôž nie so zmluvou na dobu neurčitú? Nemáš sa tým pádom na čo vyhovoriť. Jednoducho len verejne predostieraš svoje komplexy či neistoty a skrývaš ich za bezvýznamné nadávky, ktoré si nikto ani nevšimne. Jaj, a aby som nezabudla, nebudeš tým o nič úspešnejšia ani krajšia. To je blbé však?

- - Inzercia - -