Dnes je pondelok, 14.jún 2021, meniny má: Vasil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Môže byť odlišný vkus príčinou rozchodu?

január 09, 2021 - 23:17
Medzi kamoškami sa povráva, že tajomstvo dlhoročného priateľstva spočíva v rovnakom vkuse na drinky a v odlišnom vkuse na chlapov.
Foto: 
unsplash.com

Samozrejme ak berieme do úvahy kamošky, ktoré by boli schopné skočiť si do vlasov iba kvôli záujmu opačného pohlavia. Poďme si povedať niečo o vkuse. V prvom rade treba zas a znovu spomenúť betónový fakt, a to ten, že cesty vkusu sa v rámci širokého spektra ľudí značne rozchádzajú. Laicky povedané, to čo sa páči mne sa tebe páčiť nemusí.

No keďže každá situácia má svoje nezbedné „ale“ existujú aj prípady, v ktorých môže byť odlišný vkus prekážkou. Dajme tomu vo vzťahoch. Obaja partneri doň vstupujú s istými nárokmi a požiadavkami. Najprv sa ale musia jeden druhému zapáčiť, a to sa deje na dvoch frontoch. Vizuálnom a psychologickom.

Akonáhle sa tieto dva fronty spoja, si víťaz. Tvoj švárny junák ťa priťahuje nie len povahou ale aj výzorom. Zväčša začínate dlhými rozhovormi o svojej minulosti, o veciach, ktoré sa vám páčia a naopak nepáčia. Neskôr prichádza na rad prijímanie zvykov a rutín, ktoré vám nie vždy budú po chuti. Ak už toto prekonáš, vieš, že spolu tvoríte ideálny pár.

433.jpg

Foto: 
unsplash.com

O nejaký čas ale partner príde s novou „vychytávkou“ týkajúcou sa zovňajšku a ty sa pri tom len pozastavíš, medzi časom ti stihnú oči vyliezť z jamôk, že čo pre Boha má toto znamenať a už je oheň na streche. Poniektorí totiž celkom zabúdajú na to, že byť vo vzťahu neznamená zrazu robiť veci opačne a naschvál. Hlavne ak sa to tvojej drahej nepáči, dokonca ju to odpudzuje.

V konečnom dôsledku ale odlišný vkus nemusí okamžite znamenať príčinu rozchodu. Budete sa kvôli tomu hádať? Jasné, že hej. Ale rozchod na základe dlhých/ krátkych vlasov, zlej farby, či menšej svalovej hmoty nehrozí. Snažte sa navzájom milo prekvapovať a nerobiť si naprieky. Pretože niet väčšieho hnevu, ako keď sa frajerovi zdôveríš s tým, čo sa ti nepáči a on to má ťažkopádne v paži.

- - Inzercia - -