Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Šokujúca správa: Ján Kroner skončil v nemocnici kvôli pokusu o samovraždu

január 10, 2021 - 12:15
Slovenskom znovu otriasla tragická správa. Obľúbeného herca Janka Kronera odviezli záchranné služby. Vraj je už mimo ohrozenia života.
Foto: 
hlavnydennik.sk

Ján Kroner, ktorý stvárnil hneď niekoľko nezabudnuteľných postáv, bojuje s psychickými problémami už 10 rokov a dlhší čas žije v ústraní. Pomoc mu bola poskytnutá vo viacerých psychiatrických zariadeniach na Slovensku: v Kežmarku, Pezinku, Veľkom Záluží či v Bratislave. Naposledy mal byť v domove sociálnych služieb v obci Lokca.

Avšak portál ereport.sk uviedol mrazivejšie správy. Za príčinou hercovej hospitalizácie vraj stojí pokus o samovraždu. Stalo sa tak 7. januára 2021. Našťastie sa mu to nepodarilo a momentálne leží v nemocnici v Trstenej.

Pre čas.sk sa k tejto téme vyjadril aj Kronerov herecký kolega Peter Batthyany. Ten o najnovších udalostiach nevedel. „Šokovali ste ma. Hádam to nie je pravda. Náš vzájomný kontakt sa dostal, ako sa vraví, do stratena, pretože Janko mal dosť svojich starostí a stránil sa ľudí. Janko nemá rád veľký dav ľudí okolo seba, nakoľko má dosť čo robiť sám so sebou. Viete, keď si človek zlomí ruku, to je jedna vec, ale keď sa zlomí duša, to je neznesiteľné,“ vyjadril sa Batthyany.

V mene celej redakcie prajeme Jankovi Kronerovi veľa síl, pevnú vôľu a skoré uzdravenie. 

- - Inzercia - -