Dnes je pondelok, 18.január 2021, meniny má: Bohdana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kedy by si mala svojho frajera poslať kade ľahšie?

január 12, 2021 - 22:44
Základným faktom, ktorý si musíme uvedomiť je ten, že máme nedostatky. Nie sme neomylný a áno, aj tým na oko bezchybným sem tam ujde.
Foto: 
pexels.com

Tento koncept je už udomácnený a nakoľko s ním počítame, naučili sme sa s ním žiť. Takisto ako je obloha modrá a pri daždi z nej padá voda a nie flitre či trblietky, rovnako aj človek je nie vždy do piky perfektný. Kedy na chyby dbáme najčastejšie?

Odpoveď znie, vo vzťahoch. Jedná sa o prirodzenú vec. Veľkú časť života stráviš so svojimi rodičmi, ktorí ťa učia určitým zvykom. V okamihu, kedy sa osamostatníš a utvoríš s niekým pár, prijímaš zas nové rutiny, no nie každá z nich ti bude trikrát po chuti.

Odhliadnuc od tohto všetkého, existujú hranice, ktoré tvoj frajer jednoducho nesmie prekročiť. Zdvihnutú záchodovú dosku ešte dáš, no čo ten zvyšok?

446.jpg

Foto: 
pexels.com

1. Výbušnosť
Začínam si myslieť, že trpezlivosť bola dodatočný darček z hora. Nedostane ho totiž kadekto. Jej celkom kritickým opakom je výbušnosť. Zároveň ti ňou chalanisko ukazuje, že pri rozdávaní trpezlivosti bol zrejme dakde na wcku alebo čo. Po lopate, ruky preč.

2. Fyzické útoky
Výbušnosť je jedna vec, avšak fyzický atak už je silná káva. Keby ti to ešte náhodou niekto nepovedal, si žena, nie boxovacie vrece, takže práve teraz nastal správny čas na zmenu bydliska. Je mi jasné, že presne táto špecifická situácia sa nahlas rozoberá zriedkavo, takmer vôbec. Kto by už len o tom chcel hovoriť, no možno práve preto by si mala. Na Zemi žijú aj dobrí ľudia, čo ti podajú pomocnú ruku.

3. Nedostatok rešpektu
Na čo ti je muž, čo sa pri tebe hrá na hluchonemého akonáhle mu niečo rozprávaš. Tvojou úlohou nie je behať celý deň v zástere, plniť „princovi“ želania a podávať mu pivo do kresla v pravidelnom intervale. Pokiaľ ťa nevníma a nerešpektuje ako rovnocennú bytosť, naposledy preňho urob láskavosť a pobaľ mu kufre.

4. Teatrálne výstupy na verejnosti
V tomto prípade neviem, či je horší cirkus na rodinnom obede z tvojej strany alebo pred cudzími ľuďmi v strede námestia. Tak či onak, chlap ťa má reprezentovať. Vyber si rozumne, pretože medzi tým byť hrdá a zahanbená je kolosálna priepasť.

- - Inzercia - -