Dnes je sobota, 08.máj 2021, meniny má: Ingrida
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Podľa čoho vieš, že máš dočinenia s narcistickým mužom?

január 15, 2021 - 20:38
Muži sa radi oháňajú rečami, ako na náš ženy neexistuje žiaden návod. Rozhadzujú nás do všakovakých kategórii pričom zabúdajú, že my môžeme robiť to isté.
Foto: 
shutterstock.com

Mile rada si vypočujem mužský pohľad na vec, čo sa týka nás žien. Avšak pamätajte, že aj vy sami spadáte do rôznych skupiniek, ktoré sadnú vašej povahe ako sklenená črievica na Popoluškinu dvadsať deviatku.

Dokážeme u vás klasifikovať smery ako napríklad: Frajer, Mamičkin maznáčik, Sebec... Najhorší z vás sú ale v sekcii Narcis. Podľa čoho vieš, že máš dočinenia s narcistickým chlapom?

Takýto muži majú sklon milovať najskôr seba, seba, seba, potom znovu seba, a keď aj prejdeš zopár kilometrov, stále tam okrem neho nenájdeš nič prekvapivé. To znamená, že nech už nastane akákoľvek situácia, nikdy sa nespoliehaj, že ťa uprednostní, pretože zlatko, iba zbytočne mrháš drahocenným časom. Neplytvaj nádejou pre nič za nič.

Akonáhle si máte niekam vyraziť je logické, že muž čaká na ženu. Muži musia skrátka pochopiť, že naša príprava, a teda make-up, vlasy, vyberanie outfitu a podobne, je spojená s osobným koncertom v sprche či pred zrkadlom. Avšak keď máš tú česť randiť s narcisom, celá situácia naberá úplne opačný spád. Doslova sa ti stihnú spraviť otlaky v lodičkách (pritom len sedíš a čakáš) kým sa vychystá a vy ste mohli v pokoji vyraziť.

456.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Opovážila si sa nebodaj nepochváliť jeho vzhľad alebo horšie, nevšimnúť si nový vyrysovaný výbežok? Potom nie si hodná takého šperku akým je on. Hanba ti dievča, že nedokážeš oceniť jeho dokonalosť. Doslova cítim ako si teraz prevrátila očami a ver mi, že aj ja. Už skutočne netuším, či je celá táto vec na smiech, plač alebo mávnutie rukou.

Každopádne, ak máš oči otvorené dokorán a zdravý rozum, neostaneš v tomto toxickom vzťahu už ani len o sekundu dlhšie. Čoskoro sa totiž môže stať, že ty budeš vymieňať pneumatiky s defektom, zatiaľ čo on bude sedieť v aute a civieť do prenosného zrkadielka s otázkou „kto je najkrajší na svete“.  

- - Inzercia - -