Dnes je pondelok, 10.máj 2021, meniny má: Viktória
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Obojstranná rana pod pás

január 28, 2021 - 00:59
Tvoj život je popretkávaný rôznymi peripetiami. Od najšťastnejších okamihov až po tie, nad ktorými roníš krokodílie slzy. Najhoršia z nich je obojstranná rana pod pás.
Foto: 
shutterstock.com

Sediac pred televízorom nevnímajúc, čo v nej vlastne ide prehadzuješ jednu myšlienku za druhou. Vreckovka, ktorú žmolíš sa ti už pomaly stráca v ruke. Ako je to možné? Kedy sa to vôbec začalo a hlavne prečo? Pomaly sa dostávaš do bodu, kde si všetky tieto otázky začneš klásť nahlas.

Ostatní budú mať pocit, že si sa zbláznila, no tebe je to úplne jedno. Nikto nedokáže pochopiť tú bolesť, čo ti zviera žalúdok. Bola s tebou takmer od plienok. Vždy ste si hovorili radosti i útrapy bežného života. Nikdy ste si neklamali. Ona to teraz všetko zničila. Jediným dotykom. Dotykom, ktorý venovala jemu.

Pohľad na svojho frajera s najlepšou kamarátkou bolo ako dýkou rovno pod pás. Alebo do chrbta? Nepodstatné, bolesť by si cítila rovnako. Zmietaná vlastnými pocitmi hľadáš cestu von pričom sa pýtaš samej seba, kde presne leží bod, v ktorom si zlyhala. Pravdou však ostáva, že ty nie si tá kto zlyhal.

500.jpg

Foto: 
shutterstock.com

Chce sa ti plakať, kričať, možno aj do niečoho udrieť avšak dobre vieš, že ti to nezaručí ani štipku úľavy. Plány sa zrútili ako pieskový zámok, do poslednej vežičky. Časom bolesť vystrieda zlosť a tú nakoniec prebije sklamanie. Nebude to ľahké, no pozviechaš sa, dvihneš bradu a vykročíš vpred.

Síce momentálne nemáš komu zavolať, aby ti povedal, že to bude v poriadku, pretože človek, ktorému by si zavolala najradšej sa tiež podieľal na zrade. Obaja spáchali poriadny chaos. Nechali ho na tvojich pleciach, aby si ho vyriešila. Hlavne, že keď spolu spali a užívali si jeden druhého v tvojej vlastnej posteli, nevenovali ti ani tú najmenšiu myšlienku.

Časom azda prídeš na to, ako im obom odpustiť. Áno, máš pravdu, že si to nezaslúžia. Práve preto to urobíš pre seba. Pre svoj vlastný nový štart.

- - Inzercia - -