Dnes je utorok, 18.máj 2021, meniny má: Viola
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

3 frázy, ktoré používajú ohrdnutí muži

február 02, 2021 - 18:38
Ťažko s nimi, ťažko bez nich. Asi takto by sme vedeli opísať našu spoločnú existenciu s mužmi. Poniektorí sú gentlemani, iní sa zasekli v dobách neandertálcov.
Foto: 
shutterstock.com

Pre lepšie pochopenie, nejde o žiadnu dehonestáciu mužského pohlavia. My ženy, aj napriek tomu, že si to o nás častokrát nemyslíte, nehádžeme všetkých chlapov do jedného vreca. Sme si plne vedomé, koľko rozdielov medzi sebou máte. Častokrát sa v jednom mužovi skrýva viacero pásiem.

To znamená, že sa nemôžete večne odvolávať na ženskú náladovosť. Ste totiž takí istí. Máte dni, kedy sa s vami dá rozprávať o čomkoľvek, ísť kamkoľvek a ste otvorení novým možnostiam. Inokedy zas aplikujete nálady korešpondujúce s vašim dňom blbec, čo pre nežné pohlavie neznačí nič dobré.

Každopádne sa medzi vami nájdu aj takí, ktorí nás častujú vskutku nepeknými prívlastkami iba preto, že nereagujeme na vaše nemiestne poznámky či gestá. Ktoré sú to?

525.jpg

Foto: 
shutterstock.com

1. Ty si strašne namyslená
Táto fráza prichádza presne v momente, kedy sa doslova nalepíte na ženu s nejakou slizkou poznámkou, zväčša narážkou na sex. Tu by som rada položila otázku, či by vám bolo príjemné, keby sa pred vás postaví cudzia žena a vysúka zo seba nechutný komentár, z ktorého by sa vám akurát prevrátil žalúdok? Pochybujem, že by ste ju prijali s otvorenou náručou, i keď ľudia sú rôzni. Na nás to však vôbec neplatí.

2. Aj tak si škaredá
Nad týmto príkladom sa určite nejedna žena pousmeje, pretože si okamžite vybaví situáciu, pri ktorej presne túto vetu počula. Áno, akonáhle muža slušne odmietneme odpoveďou „prepáč, ale nie si môj typ“ nasleduje hrdinská obrana. Vtipnejšia je už len vsuvka, že to povedal iba preto, lebo vedel, že sa za tebou už nikto iný za celý večer nezastaví. Aké pozorné.

3. Hlupaňa, ostaneš navždy sama
Opäť raz chrabrý princ, ktorý sa doslova obetoval a ulakomil na ženu, ktorá mala podľa jeho usúdenia poslednú možnosť a nádej na vzťah. A keďže túto kvalitnú a šťavnatú ponuku odmietla, jediný spôsob ako zažiť lásku bude zriadenie hotela pre mačky.

- - Inzercia - -