Dnes je nedeľa, 18.apríl 2021, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Modelka Miroslava Fabušová sa stala obeťou prepadu

február 13, 2021 - 12:54
Bývalá Miss Universe sa pred nedávnom stala obeťou útoku. Podľa jej slov na ňu neznámy útočník čakal pred domom a následne ju dobil.
Foto: 
instagram.com

Modelka a vizážistka Miroslava Fabušová len pred pár mesiacmi zažila ťažkú nehodu. Spolu s predsedom Národnej rady, Borisom Kollárom havarovala vo vládnej limuzíne, z ktorej si odniesla hneď niekoľko zranení. Zotavuje sa v domácej liečbe a údajne ju čaká vážna operácia.

Namiesto pokoja a odpočinku však zažila ďalší šok. Pre Plus 7 dní priznala, že na ňu pred vlastným domom zaútočil neznámy človek. „Bola som so smeťami vonku. Vyložene niekto na mňa čakal a dobil ma ako psa,“ hovorí Fabušová. Po agresívnom ataku ostala s pomliaždeninami a modrinami.

Aj napriek tomu, že sama nechcela kontaktovať políciu, ujala sa toho jej kamarátka, ktorá bez váhania zavolala pomoc. „Od bolesti a strachu som zaspávala, ale zobudila som sa na búšenie dverí. Tam bola posádka – dvaja policajti a dve sestričky, sľúbili, že do hodiny budem vybavená a ošetrená, tak som išla s nimi do nemocnice,“ prezradila modelka.

Avšak nakoniec sa rozhodla nemocnicu opustiť, pretože podľa jej slov sa rýchleho ošetrenia a starostlivosti nedočkala: „Štyri hodiny som ležala na plastových stoličkách a počúvala, ako sa v ambulancii smejú. Čiže starostlivosť nula, tak som odišla s taxíkom z nemocnice domov.“

Zdroj: Plus 7 dní

- - Inzercia - -