Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Čo robiť počas pandémie? Vyskúšajte tieto online kurzy v oblasti cvičenia, kozmetiky či zdravia

február 18, 2021 - 20:57
Ťažká doba koronavírusu pozastavila náš bežný život. Mnoho ľudí nemôže kvôli opatreniam vykonávať svoju prácu či záľuby. Ako sa nezblázniť a akceptovať túto etapu života s nadhľadom?
Foto: 
Dr.Nek

Ak máte teraz viac voľného času, skúste ho využiť na rôzne online kurzy. Môžete tak rozšíriť svoje znalosti v oblasti cvičenia, kozmetiky či zdravia u vás doma.

Nikdy ste nemali dostatok času venovať sa niečomu novému? Alebo ste chceli rozšíriť už získané vedomosti? Práve teraz je ten vhodný čas! Nezáleží na tom, či ste amatér alebo profesionál. Vyberte si zo širokej palety online kurzov, ktoré ponúka spoločnosť Dr.Nek. Tá sa zaoberá zdravým životným štýlom. Zahŕňa služby spojené s telovými zábalmi Body Wraps, s maderoterapiou, s Hyaluron Pen či samoopaľovacími nástrekmi Spray Tan.

Online kurzy ponúkajú každému, kto bude mať záujem. Či už ste profesionálny tréner, ktorý vedie lekcie cvičenia alebo len chcete cvičiť s novými pomôckami. Tieto kurzy sú taktiež určené pre profesionálne kozmetické salóny, ale aj pre osoby, ktoré by sa chceli naučiť robiť masáž sami sebe či rodine.  

 Môžete si vybrať z ponuky týchto online kurzov:

Kurz maderoterapie
V tomto kurze sa môžete naučiť maderoterapiu. Táto terapia drevom je alternatívna masážna technika, ktorá pomáha odstraňovať celulitídu. „Drevená terapia“ sa využíva na terapeutické a estetické účely. Keďže je založená na používaní anatomických prvkov vyrobených z dreva, predstavuje stopercentnú prírodnú terapiu. Nemusia vás preto trápiť žiadne alergické reakcie kože. Pomocou dynamických hmatov, ktoré sa vykonávajú rôznymi drevenými pomôckami sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Okrem toho tiež dochádza k jemnej stimulácií lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny. Tak sa kritické partie zbavia nerovností v podkoží a tým sa celulitída zmierni. Vďaka rytmickým pohybom drevnými valčekmi sa stimuluje tok lymfy a naštartuje metabolizmus. V ponuke kurzov nájdete aj maderoterapiu tváre, na ktorom sa naučíte špeciálnu techniku omladenia pleti. Môžete sa tak zbaviť vrások, eliminovať vačky pod očami či zmenšiť ovisnutú bradu.

 Kurz: Samoopalovací nástrek Spray Tan
Samoopalovací nástrek je zdravá forma opálenia bez škodlivého žiarenia. Výsledkom je dosiahnutie akéhokoľvek odtieňa vrátane možnosti dokonalého a trvalého pokrytia nedostatkov kože. Samoopalovací nástrek je vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú dosiahnuť atraktívne bronzové opálenie behom niekoľkých hodín. Je ideálny pre jednorazové príležitosti ako sú svadby, módne prehliadky či večierky. Na tomto kurze sa naučíte narábať s tlakovou pištoľou.

Online kurz vás naučí ako rozpoznať typ pleti, zoznámite sa so štruktúrou kože a jej zložením a hlavne sa naučíte ako používať profesionálne nástrekové zariadenie.

 Kurz Body Wraps
Body Wraps je zábal, pri ktorom sa nanesie na telo špeciálny body wrap krém a následne sa obalí špeciálnou fóliou. Pomocou kompresnej terapie sa rozhýbe lymfatický systém odstránením nadbytočnej vody a toxínov. Následným cvičením sa naštartuje metabolizmus a tým sa celý proces urýchli. Na online kurze sa naučíte ako funguje lymfatický systém, čo je kompresná terapia, detoxikácia a ako prebieha Body Wraps.

 Online kurz Hyaluron Pen
Pre všetkých, ktorí si chcú zväčšiť pery alebo vyhladiť vrásky! Hyaluron Pen je najnovší neinvazívny prístroj na kozmetické ošetrenie pre zväčšenie pier alebo vyhladenie vrások. Tlakové pero pracuje s pružinou a piestom, vďaka tomu sa pod tlakom a veľmi rýchlo vstriekne rovnomerne sérum kyseliny hyalurónovej pod kožu do maximálne hĺbky 0,2 mm. Sérum sa absorbuje omnoho lepšie než pri invazívnej metóde. Pero rozloží sérum na nanočastice, ktoré ľahko vstúpia do pokožky rovnomerne. Na online kurze sa naučíte pracovať s týmto špeciálnym perom.

 Online kurz masážnej pištole
Masážna pištoľ je pomôcka na tzv. poklepovú masáž. Hlavica masážnej pištole je poháňaná elektrickým motorčekom a pomerne silno vibruje vo frekvencii niekoľkých desiatok úderov za sekundu. Preto je dôležité vedieť, ako s ňou správne manipulovať. Táto pištoľ je úplná novinka. Spoločnosť Dr.Nek ponúka ako jediná online kurz masážnej pištole na Slovensku a v Česku. Vďaka správnemu použitiu a technike dosiahnete veľmi intenzívnu a účinnú masáž svalov a to oproti rukám maséra vo veľmi krátkom čase. 

- - Inzercia - -