Dnes je nedeľa, 18.apríl 2021, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Podľa tohto zistíš, že randíš s hráčom

marec 05, 2021 - 02:58
Nie len ženy možno definovať na rôzne spôsoby. Milí muži, vy taktiež nie ste výnimkou a nájde sa medzi vami i skupinka s názvom Hráči.
Foto: 
shutterstock.com

Akonáhle sa do niekoho zahladíš, je to akoby si si previazala oči šatkou. Sústreďuješ sa na nádhernú, miestami utopickú idylku o spoločnom vzťahu, ktorý bude kvitnúť a vydrží navždy. Avšak opatrnosti nie je nikdy dosť, a keď si aj napriek tomu chceš svoju ružovú šatku s jednorožcami ponechať, urob si láskavosť a vystrihni do nej prinajmenšom malú dierku. Daj realite aspoň nádej na vyrovnaný súboj.

Chlap typu Hráč je špecifický svojimi znameniami. Podsúva ti ich nenápadne, čím si vytvára poistku, pretože v momente, kedy konečne otvoríš oči dokorán, prvé čo ti šplechne do výrazu bude „ja som ti nikdy nič nesľuboval, hovoril som ti že...“ Bohužiaľ, má pravdu. Najideálnejšia alternatíva teda je: nezapliesť sa s ním. Ako ho odhaliť skôr než sa popáliš?

V prvom rade hráči preferujú situácie, v ktorých dominujú. Preberajú kontrolu nad všetkým. Nepríde ti divné, že sa spolu stretávate hádam pol roka, no on stále trvá na tom, aby ste o svojom vzťahu nikomu nehovorili? To znamená, že navonok chce naďalej pôsobiť ako slobodný muž bez záväzkov.

Po druhé, nezoznámil ťa s nikým zo svojho blízkeho kruhu. Pochopiteľne sa nehrabeš do jeho rodiny po dvoch týždňoch intenzívneho motania, ale predsa len si nevidela jediného kamoša, dokonca ani nevieš, že nejaký existuje. Predstava vlka samotára znie náramne sexi. Skôr však pripomína filmový scenár než realitu.

Stretávate sa iba vtedy, keď to on sám uzná za vhodné. No a čo, že máš v stredu celý deň voľný, neprispôsobí sa ti. Pochop, žiť dvojitý život je vyčerpávajúce. Posledný bod na zamyslenie, ako dobre ho poznáš? Čo o ňom vlastne vieš? Obľúbená farba, jedlo, škola, ktorú študoval, čím chcel byť, kde pracuje, pracuje vôbec? Po chvíľke dumania pochopíš, že tu nejde o vzťah, ale veľmi dobre premyslenú maškarádu. Teraz je už len na tebe, či dáš ruky preč, alebo hru otočíš vo svoj prospech a poskytneš mu zopár kvapiek jeho vlastnej medicíny.

- - Inzercia - -