Dnes je štvrtok, 22.apríl 2021, meniny má: Slavomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dajte zbohom nedokonalostiam s novinkami Avon Works

marec 16, 2021 - 12:46
Túžite po dokonalej pokožke? Dajte zbohom neistotám a privítajte sebavedomé telo pripravené čeliť svetu s novinkami z rady Avon Works.
Foto: 
Avon

V Avone vedia, že najdôležitejšie pre ženy je cítiť sa krásna vo svojom tele. Avon Works je línia, ktorá sa zameriava práve na pokožku tela a jej malé nedokonalosti, s ktorými si hravo poradí. Od celulitídy cez strie až po spevnenie. Až 93 % žien potvrdzuje účinnosť pri spevnení pokožky so spevňujúcim komplexom s kofeínom. Presvedčte sa na vlastnej koži!

Naše telo je náš chrám a práve preto nesmieme zabúdať na vhodný výber prípravkov, pomocou ktorých ho hýčkame. Celulitída a strie sú dve nepríjemné slečny. My ženy dobre vieme, že priateľstvo medzi nami a nimi nehrozí. Našťastie môžeme siahnuť po výrobkoch od Avonu. 

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Počuli ste už, že výrobky značky Avon získali viac než 300 ocenení za posledné tri roky? Okrem dokonalého vzhľadu sa výrobky z portfólia Avon postarajú aj o vaše telo. Poďme sa teda pozrieť ako: 

Prvým spoločníkom na ceste k dokonalému telu je Anticelulitídne telové mlieko s kofeínom a hlohom
Telové mlieko redukuje hĺbku a intenzitu aj pokročilej celulitídy a navyše pomáha zvyšovať množstvo rozloženého tuku. Zabezpečuje zoštíhľujúci efekt proti celulitíde. 

Telové mlieko proti striám s komplexom Elastin Boost
Čas nezastavíme, ale prinajmenšom sme schopné ho spomaliť. Sme len tak staré na ako sa cítime a telové mlieko proti striám tieto pocity perfektne zdôrazní. Redukuje vzhľad strií a dodáva pokožke pevnejšiu podobu. 

Spevňujúce telové mlieko
Počas hektického dňa je pokožka našich tiel namáhaná a vystavovaná množstvu vonkajších vplyvov. Zabezpečme jej odolnosť a výživu spevňujúcim telovým mliekom, ktoré viditeľne obnovuje vzhľad, spevňuje pokožku pre vytvarovanejšie krivky, boky a vyhladenejšie pôsobiace stehná.

Objem telových mliek je 150 ml
Bežná cena 13,30€

- - Inzercia - -